Posłuchajcie następnego zabójczego singla z soundtracku „Halloween zabija”

W sieci zadebiutował drugi singiel ze ścieżki dźwiękowej do „Halloween zabija”. Przypomnijmy, że za soundtrack odpowiadają tym razem John Carpenter, Cody Carpenter i Daniel Davies. Posłuchajcie kawałka zatytułowanego „Rampage”.

Premierę pełnego krążka z muzyką z filmu zapowiedziano na 15 października. Za wyprodukowanie albumu odpowiada studio Sacred Bones Records. W kontekście wydań fizycznych, ścieżka do „Halloween zabija” doczeka się zwykłych oraz limitowanych, kolorowych wydań na winylu, klasycznej edycji CD oraz ograniczonego nakładu na kasetach magnetofonowych. Rzućcie okiem na okładkę albumu poniżej. 

Akcja filmu „Halloween zabija” rozpocznie się już na kilka minut po finale poprzedniej części. Po tym, jak Laurie Strode (Jamie Lee Curtis), jej córka Karen (Judy Greer) i wnuczka Allyson (Andi Matichak) zostawiły Michaela Myersa na pewną śmierć w płonącym domu, Laurie zostaje przewieziona do szpitala z poważnymi obrażeniami. Kobieta wierzy, że w końcu zabiła swojego prześladowcę, ale  Michaelowi udaje się uciec, a jego niepohamowana chęć zabijania trwa w najlepsze. Zraniona Laurie próbuje przygotować się na kolejne starcie z Mayersem i chce zmobilizować całe Haddonfield do walki z mordercą. Wraz ze swoją córką i wnuczką Laurie dołącza do grupy pozostałych ocalałych z poprzednich masakr Mayersa i wyruszają na polowanie, chcąc raz na zawsze zabić swojego prześladowcę.

Za reżyserię odpowiada David Gordon Green, twórca poprzedniej odsłony. Podobnie jak soundtrack, „Halloween zabija” zadebiutuje 15 października.

zdj. Universal / Sacred Bones