Posłuchajcie nowej piosenki Lady Gagi do filmu „Top Gun: Maverick”. Oto „Hold My Hand”

Zgodnie z zapowiedzią światło dzienne ujrzała dzisiaj nowa piosnka Lady Gagi nagrana do wyczekiwanego od lat widowiska „Top Gun: Maverick”, w którym Tom Cruise wraca do świata wykreowanego w latach 80. ubiegłego wieku w kultowej produkcji Tony'ego Scotta. Jak wypada „Hold My Hand? Przekonajcie się.

Utwór „Hold My Hand” został napisany i wyprodukowany przez Lady Gagę i BloodPop przy udziale Benjamina Rice'a. W filmie usłyszymy go podczas napisów końcowych. Możemy mieć pewność, że piosenka z miejsca stanie się jednym z kandydatów do walki o przyszłoroczną nominację dla najlepszej filmowej piosenki na Oscarach. Zarówno „Top Gun”, jak i sama Gaga mają bowiem już oscarowe sukcesy na swoim koncie. Film z 1986 roku został nagrodzony statuetką za oryginalny utwór Take My Breath Away” wykonany przez zespół Berlin. Z kolei Lady Gaga odebrała Oscara w 2020 roku za swoją piosenkę „Shallow” z „Narodzin gwiazdy”.

Obsada filmu „Top Gun: Maverick” – nowy plakat i zwiastun

Tom Cruise i Val Kilmer powracają w filmie do swoich ról z pierwszej części filmu z 1986 roku. W obsadzie są także Miles Teller, który zagrał dorosłego syna Goose’a, najlepszego przyjaciela Mavericka, oraz Jennifer Connelly, Charles Parnell jako admirał, Jay Ellis jako pilot myśliwca, Bashir Salahuddin jako inżynier oraz Danny Ramirez jako kolejny pilot myśliwca. Monica Barbaro zagrała z kolei młodą pilotkę myśliwca i dziewczynę bohatera granego przez Milesa Tellera, a Thomasin McKenzie wcieliła się w córkę postaci granej przez Jennifer Connelly.

Plakat filmu Top Gun: Maverick 4DX

zdj. Paramount Pictures