Powraca kultowa komedia sportowa! Oto pierwsza zapowiedź remake’u „Biali nie potrafią skakać”

Hulu ustaliło datę premiery nowej wersji klasycznej komedii sportowej. „Biali nie potrafią skakać”. Produkcja zadebiutuje dokładnie 19 maja. Otrzymaliśmy też pierwszą zapowiedź. W głównych rolach w produkcji pojawiają się Sinqua Walls („Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) i raper Jack Harlow

Film z 1992 roku, który przyczynił się do rozkwitu kariery Woody'ego Harrelsona i uczynił z Wesleya Snipesa jeszcze większą gwiazdę, opowiadał o dwóch ulicznych koszykarskich naciągaczach, którzy z początku próbują się nawzajem przechytrzyć, a następnie łączą siły, by ugrać jeszcze więcej.

Walls odziedziczył rolę po Snipesie, zaś w klasycznej kreacji Harrelsona zobaczymy Harlowa. W obsadzie są też Rosie Perez („Rób, co należy”), Lance Reddick („Prawo ulicy”, „John Wick”), Teyana Taylor („Książe w Nowym Jorku 2”) oraz Laura Harrier, którą mogliśmy zobaczyć w filmie „Czarne bractwo. BlacKkKsman” Spike'a Lee.

Za reżyserię nowej wersji sportowej komedii odpowiada Charles Kidd II, artysta lepiej znany pod pseudonimem Calmatic, który wsławił się wieloma nagradzanymi teledyskami dla amerykańskich raperów. Autorami scenariusza są Kenya Barris oraz Doug Hall. Na chwilę obecną nie ujawniono, czy wraz z amerykańską premierą na Hulu, produkcja trafi też do międzynarodowej oferty Disney+. 

Zdj. 20th Century