Powstanie spin-off Legionu Samobójców z Deadshotem? Will Smith komentuje

Will Smith, czyli Deadshot z Legionu Samobójców wypowiedział się na temat odgrywanej przez siebie postaci. Aktor nie ukrywa, że liczy na powstanie solowego filmu o słynnym komiksowym zabójcy. 

Pomimo średnich recenzji Legion Samobójców Davida Ayera można w ostatecznym rozrachunku uznać za sukces. Film dobrze się sprzedał, a fani z niecierpliwością czekają zarówno na jego kontynuację, jak i zapowiadane spin-offy z jego bohaterami. Jak się okazuje, jednym z nich może niedługo zostać odgrywany przez Willa Smitha Floyd Lawton, czyli popularny Deadshot. Podczas ostatniej, internetowej sesji Q&A z fanami Smith, zdradził, że odbył już kilka rozmów na temat takowej produkcji. 

Mam nadzieję, że ten film powstanie. Naprawdę lubię Deadshota. Bardzo przyjemnie mi się go grało. Są już rozmowy na ten temat. Gdy tylko pojawia się jakiś ciekawy pomysł, spotykamy się, by go przedyskutować. Bardzo chciałbym to zrobić. Uwielbiam Deadshota. 

Will Smith, podobnie jak Margot Robbie i Jared Leto niemal na pewno powróci do swojej roli w Legionie Samobójców 2. Film obecnie znajduje się na bardzo wczesnym etapie produkcji i nie wiadomo, kiedy pojawi się w kinach, ani jaką historię przedstawi. 

źródło: Metro / Warner Bros. / DC