Poznajcie królową narkotykowego biznesu! Sofia Vergara w serialu od twórców „Narcos”

Netflix wraca do swojego narkotykowego uniwersum. Do świata karteli zawitamy tym razem z Griseldę Blanco,  kolumbijską baronką narkotykowa grana przez Sofię Vergarę. Zobaczcie zwiastun serialu przygotowanego przez twórców „Narcos”.

Sofia Vergara gwiazdą nowego serialu na Netflix

Griselda” to osadzony w Miami lat 70. i 80. serial inspirowany życiem przebiegłej i ambitnej Kolumbijki Griseldy Blanco, która stworzyła jeden z najlepiej prosperujących karteli narkotykowych w historii. Blanco była zabójczą mieszanką okrucieństwa, którego nikt się po niej nie spodziewał, i wielkiego uroku osobistego. Pozwoliło jej to sprawnie łączyć życie rodzinne z mrocznymi interesami i przyczyniło się do nadania jej przydomku „Matki chrzestnej”.

Tak Sofia Vergara opowiadała o swojej przemianie charakteryzatorskiej w tytułową bohaterkę: „Miałam doskonałe ekipy zajmujące się fryzurami i makijażem. Dzięki nim mogliśmy stworzyć postać, która idealnie pasowała do Miami lat 70. i 80. Właściwy wygląd był dla mnie bardzo istotny, ponieważ chciałam za tą bohaterką zniknąć. Nie chciałam, żeby ktoś, patrząc na Griseldę, widział mnie lub moją ostatnią postać, Glorię Pritchett. Chciałam wejść do głowy Griseldy i naprawdę zrozumieć jej myśli i motywacje”.

Serial „Griselda” trafi na platformę Netflix już 25 stycznia 2024 roku.

zdj. Netflix