Poznajcie netfliksowego „Zabójcę”! Zwiastun wyczekiwanego thrillera od Davida Finchera

David Fincher wraca po kilku latach przerwy do mocnego kina. Już w listopadzie na Netflix trafi jego „Zabójca” z Michaelem Fassbenderem w roli głównej. Zobaczcie pełny zwiastun wyczekiwanej produkcji.

Mistrz kryminału wraca. FilmZabójca” w listopadzie trafi na Netflix

Reżyser takich hitów jak „Fight Club” czy „Zodiak” wraca do widzów z nowym thrillerem zatytułowanym „Zabójca”. Głównego bohatera nowego filmu Davida Finchera zagrał Michael Fassbender. Zaprezentowany właśnie zwiastun daje nadzieje na kolejne filmowe cudeńko. Przekonajcie się sami.

Katastrofalne pudło sprawia, że tytułowy zabójca musi stoczyć walkę ze zleceniodawcami i z samym sobą w międzynarodowej obławie, w której — jak utrzymuje — nie ma nic osobistego. Scenariusz do filmu napisał  Andrew Kevina Walkera, autora kultowej produkcji Siedem. Oprócz wspomnianego Fassbendera w obsadzie „Zabójcy” są też: Charles Parnell, Arliss Howard, Sophie Charlotte, Tilda Swinton.

Film został stworzony z myślą o debiucie na platformie Netflix, ale doczeka się też limitowanej dystrybucji w kinie. Na dużym ekranie „Zabójcę” będzie można oglądać w Polsce w wybranych kinach od 27 października. Do streamingu filmu zostanie przeniesiony 10 listopada.

zdj. Netflix