Poznajcie nowego Wiedźmina. Liam Hemsworth w pierwszej zapowiedzi 4. sezonu

Netflix dzieli się z nami nowymi wieściami z Kontynentu! Z okazji rozpoczęcia niedawno zdjęć do czwartego sezonu serialu „Wiedźmin”, platforma podzieliła się pierwszym materiałem wideo z Liamem Hemsworthem w roli głównej. Zobaczcie, jak aktor wypada dzierżąc miecz Geralta z Rivii.

Pierwsza zapowiedź 4. sezonu „Wiedźmina” z Liamem Hemsworthem

Rusza kampania promocyjna czwartego sezonu „Wiedźmina”, który będzie przedostatnią odsłoną produkcji bazującej na książkach Andrzeja Sapkowskiego. Netflix już oficjalnie ogłosił, że powstanie także piąta część serialu jako ostatni rozdział w historii Białego Wilka. Ostatnie sezony mają być adaptacją „Chrztu ognia”, „Wieży Jaskółki” i „Pani Jeziora”.

Co wydarzy się w najbliższym rozdziale? Po wstrząsających i przełomowych dla Kontynentu wydarzeniach, kończących trzeci sezon produkcji, nowa część serii śledzi losy Geralta, Yennefer i Ciri, którzy będąc z dala od siebie, muszą przemierzyć spustoszony wojną Kontynent i zmierzyć się z jego licznymi demonami. Jeśli uda im się zjednoczyć i pokierować grupami odmieńców, wśród których się znaleźli, mają szansę przetrwać chrzest ognia i ponownie się odnaleźć.

W obsadzie nowej serii obok głównych gwiazd produkcji, czyli Liama Hemswortha (Geralt z Rivii), Anyi Chalotry (Yennefer z Vengerbergu), Freyi Allan (księżniczka Cintry), są także: Joey Batey (Jaskier), Laurence Fishburne (Regis), Eamon Farren (Cahir), Anna Shaffer (Triss Merigold), Mimî M Khayisa (Fringilla), Cassie Clare (Filippa), Mahesh Jadu (Vilgefortz), Meng’er Zhang (Milva) oraz Graham McTavish (Dijkstra).

 zdj. Netflix