Poznaliśmy datę premiery 3. sezonu serialu „Atlanta” z Donaldem Gloverem

Stacja FX ujawniła dokładny termin premiery nowych odcinków serialu komediowego „Atlanta”, którego twórcą jest znany amerykański aktor i raper, Donald Glover. Trzeci sezon produkcji powróci po trzyletniej przerwie, dokładnie 24 marca 2022 roku

Wbrew wcześniejszym informacjom, które wskazywały na to, że nowa seria zamknie się na ośmiu epizodach, wygląda na to, że trzeci sezon „Atlanty” będzie nieco dłuższy – liczyć sobie będzie bowiem aż dziesięć odcinków. Rzućcie okiem na oficjalny opis udostępniony przez FX.

Rozgrywając sie niemal w całość na terenie Europy, sezon trzeci podąża za Earnem (Donald Glover), Alfredem / Paper Boiem (Brian Tyree Henry), Dariusem (LaKeith Stanfield) i Van (Zazie Beetz) w toku pełnej sukcesów, międzynarodowej trasy koncertowej. Grupa usiłuje radzić sobie z otoczeniem, jako outsiderzy, a zarazem oswoić się z nowo odnalezioną popularnością, na której im zależało.

Przypomnijmy, że prace na planie trzeciego sezonu pokrzyżowała pandemia, bowiem według wstępnych założeń zdjęcia do serii miały ruszyć jeszcze wiosną 2020 roku. Twórcy weszli jednak na plan dopiero w marcu bieżącego roku. Warto dodać, że stacja FX zdecydowała o nakręceniu trzeciego i czwartego sezonu jednocześnie.

Zdj. FX