Poznaliśmy kategorię wiekową filmu „Obecność 3: Na rozkaz diabła”

Zapowiedziana na czerwiec „Obecność 3: Na rozkaz diabła” doczekała się oficjalnej klasyfikacji wiekowej. Organizacja MPA nadała filmowi kategorię R, co oznacza, że film powinni zobaczyć tylko dorośli widzowie. 

W uzasadnieniu decyzji o nadaniu produkcji najwyższej klasyfikacji wiekowej MPA napisało, że produkcja zawiera „przemoc oraz przerażające i niepokojące obrazy”. W ramach kategorii R do kin trafiły też obie poprzednie części serii reżyserowanej do tej pory przez Jamesa Wana. Za kamerą trzeciej części stanął Michael Chaves („Topielisko. Klątwa La Llorony”).

O czym opowie „Obecność 3”? Kiedy premiera?

Przypomnijmy, że „Obecność 3: Na rozkaz diabła” miała pojawić się na ekranach już we wrześniu zeszłego roku, ale ze względu na epidemię koronawirusa studio przesunęło datę premiery na 4 czerwca 2021

Trzecia część serii „Obecność” zapowiadana jest jako widowisko wyraźnie wyróżniające się na tle franczyzy. Fabuła filmu zostanie oparta na prawdziwej historii człowieka, który został oskarżony o morderstwo, ale w trakcie procesu twierdził, że w chwili popełnienia zbrodni był opętany.

Nad scenariuszem do „Obecności 3” pracował David Leslie Johnson, który odpowiadał za historię do drugiej części serii. W głównych rolach powrócą Vera Farmiga i Patrick Wilson.

źródło: Bloody Disgusting / zdj. Warner Bros.