Poznaliśmy obsadę nowego thrillera Guya Ritchiego. Obok Jake’a Gyllenhaala pojawią się gwiazdy „The Boys” i „Cruelli”

Wraz z ogłoszeniem startu produkcji na terenie Alicante w Hiszpanii, poznaliśmy obsadę nowego filmu w reżyserii Guya Ritchiego. Obok występującego w głównej roli Jake'a Gyllenhaala pojawią się między innymi Antony Starr („The Boys”) i Emily Beecham („Cruella”). 

W niezatytułowanym jeszcze filmie, który ma kosztować wytwórnię nieco ponad 50 milionów dolarów widzowie poznają historię sierżanta Johna Kinleya, żołnierza stacjonującego w Afganistanie, którego oddział wpada w zasadzkę podczas ostatniej misji. Z życiem uchodzą tylko Kinley i Ahmed, lokalny przewodnik i tłumacz. Tropem ocalałych rusza grupa bojowników, ale Ahmedowi ostatecznie udaje się dostarczyć ciężko rannego Johna w bezpieczne miejsce. Po powrocie do ojczyzny John dowiaduje się, że Ahmed i jego rodzina nie otrzymali obiecanego azylu w Stanach Zjednoczonych i postanawia wrócić do Afganistanu, aby spłacić swój dług i ochronić rodzinę przyjaciela przed lokalnymi służbami ścigającymi zdrajców. 

Sprawdź też: Jason Statham w kolejnym filmie Guya Ritchiego. Zwiastun „Operation Fortune”.

Poza Starrem i Beechamem do obrazu dołączyli też Alexander Ludwig („Igrzyska śmierci”), Jason Wong („355”), Sean Saber („Dżentelmeni”) i Bobby Schofield („Anne”). Przypomnijmy, że scenariusz filmu przygotowali Ivan Atkinson, Marn Davies oraz sam Guy Ritchie.

źródło: Slash Film / zdj. Amazon / BBC