Prace nad filmem „Doktor Strange 2” zakończone. Elizabeth Olsen na nowym zdjęciu

Wygląda na to, że Marvel zakończył już dokrętki do filmu „Doctor Strange in the Multiverse of Madness”. O tym, że na planie produkcji padł ostatni klaps poinformowała wizażystka Tricia Sawyer pracująca między innymi z Elizabeth Olsen.

Główna część zdjęć do drugiego filmu o przygodach Doktora Strange'a zakończyła się pod koniec kwietnia. W ostatnich tygodniach ekipa wróciła jednak na plan w celu stworzenia dokrętek. Nie wiemy, które sceny Marvel chciał poprawić lub nakręcić od nowa, ale mamy pewność, że w niektórych z nich pojawiła się Elizabeth Olsen wracająca jako Scarlet Witch. Ostatnie plotki sugerowały, że to właśnie bohaterka grana przez Olsen będzie główną przeciwniczką tytułowego bohatera. Więcej spoilerowych przecieków znajdziecie tutaj: W filmie „Doktor Strange 2” powróci popularna bohaterka MCU? Kto będzie złoczyńcą?

W obsadzie filmu są Benedict Cumberbatch wracający jako Doktor Strange, Chiwetel Ejiofor, który powtórzy rolę Mordo, Benedict Wong i Rachel McAdams. Jedną z nowych superbohaterek Marvela w filmie zagra także Xochitl Gomez. Aktorka wcieli się w filmową wersję komiksowej bohaterki America Chavez, która jest pewną siebie awanturniczką pochodzącą z alternatywnej, utopijnej rzeczywistości osadzonej poza czasem.

zdj. Marvel