Prace nad nowym filmem z serii „Paranormal Activity” zostały zakończone

Studio Paramount Pictures zakończyło prace nad kolejnym filmem z serii „Paranormal Activity”. O tym, że film jest już gotowy do dystrybucji poinformował producent dreszczowca i szef studia Blumhouse, Jason Blum.

Choć prace nad rebootem serii horrorów found footage zostały zakończone, nowe „Paranormal Activity” wciąż nie doczekało się nowej daty premiery. Przypomnijmy, że film miał początkowo debiutować w marcu 2021 roku, ale Paramount zdecydował się wykreślić termin z przyszłorocznego grafiku. Na chwilę obecną w sieci spekuluje się, że horror najpewniej doczeka się niezapowiedzianej z większym wyprzedzeniem premiery w ramach usługi Paramount+.

Reżyser, scenarzyści i obsada. Kto odpowiada za „Paranormal Activity 7”?

Za scenariusz odpowiadają Christopher Landon, reżyser filmu „Śmierć nadejdzie dziś” i scenarzysta poprzednich czterech odsłon serii. Reżyserią zajął się Will Eubank pracujący ostatnio przy filmie „Głębia strachu” z Kristen Stewart w roli głównej. Wśród producentów filmu znaleźli się Jason Blum ze studia Blumhouse i Oren Peli, scenarzysta i reżyser pierwszej części z 2007 roku pracujący również przy kolejnych odsłonach. W rolach głównych zobaczymy Emily Bader, Rolanda Bucka III, Dana Leppera i Henry'ego Ayersa-Browna.

Paranormal Activity” zakończyło się 2015 roku wraz z „Innym wymiarem”, szóstą, kiepsko ocenianą częścią, w reżyserii Gregory'ego Plotkina. Żadne szczegóły na temat fabuły nie zostały ujawnione, ale nowa część opisywana jest jako gruntowne przeobrażenie serii.

źródło: Screen Rant / zdj. Paramount Pictures