Prace nad serialem „She-Hulk” opóźnione? Kiedy ruszą zdjęcia?

Najnowszy raport na temat daty rozpoczęcia prac nad serialem o przygodach popularnej She-Hulk sugeruje, że produkcja zaliczy małe opóźnienie względem ostatnio podawanego terminu.

Pod koniec stycznia mówiło się, że zdjęcia do serialu „She-Hulk” wystartują już w lipcu, czyli w tym samym czasie co zdjęcia do filmu „Spider-Man 3”. Teraz inne źródło podaje, że ekipa wejdzie na plan dopiero w sierpniu, miesiąc później i będzie pracowała nad serialem do marca 2021 roku. Wygląda więc na to, że nie spełnią się słowa Kevina Feigego, który stwierdził, że seriale „Moon Knight”, „She-Hulk” i „Ms Marvel” będą gotowe przed końcem 2020 roku.

Najnowsze przecieki z obozu Marvela ujawniają, że scenariusz do serialu nie został jeszcze ukończony, a twórcy są na wczesnym etapie castingu.

Na czele zespołu scenarzystów odpowiedzialnych za serial o She-Hulk stoi Jessica Gao mająca na koncie nagrodę Emmy za pracę przy serialu „Rick & Morty”. Gao pracowała również przy takich serialach jak „Dolina Krzemowa” i „Take My Wife”. Premiery serialu „She-Hulk” możemy spodziewać się w drugiej połowie 2021 roku.

źródło: Theilluminerdi.com / zdj. Marvel