Premiera 5. sezonu serialu „Opowieść podręcznej” przyspieszona. Dwa odcinki dostępne już w HBO Max

Polski oddział HBO Max przygotował dla fanów serialu „Opowieść podręcznej niespodziankę. Dwa premierowe odcinki nowej serii zadebiutowały w ofercie serwisu z jednodniowym wyprzedzeniem.

Piąty sezon „Opowieści podręcznej” miał pojawić się w Polsce 15 września, ale okazało się, że produkcja już dzisiaj dostępna jest dla widzów platformy HBO Max. Dodatkowo w ofercie pojawiły się dwa premierowe odcinki. Kolejne odcinki będą udostępniane po jednym w czwartki. Trzeci odcinek pojawi się na HBO Max już 22 września. Z kolei na antenie HBO premierowa emisja pierwszego odcinka serialu odbędzie się 19 września o godz. 21:10

W nowym sezonie June musi zmierzyć się z konsekwencjami zabicia komandora Waterforda. Stara się też na nowo zdefiniować swoją tożsamość i cel. Owdowiała Serena próbuje poprawić swoją pozycję w Toronto, gdy wpływy Gileadu rośną w Kanadzie. Komandor Lawrence współpracuje z Nickiem i Lydią, próbując zreformować Gilead i zdobyć władzę. June, Luke i Moira walczą z Gileadem na odległość, kontynuując misję ocalenia i ponownego spotkania się z Hannah.

Sprawdź też: Netflix wierzy w „Wiedźmina”. Serial z Henrym Cavillem przedłużony na kolejne dwa sezony.

Harmonogram emisji pierwszego odcinka 5. sezonu „Opowieści podręcznej” na HBO:

  • HBO – 19 września godzina 21:10
  • HBO 3 – 19 września godzina 22:00
  • HBO 3 – 20 września godzina 02:10
  • HBO – 21 września godzina 19:10
  • HBO 2 – 23 września godzina 00:25
  • HBO 2 – 24 września godzina 23:45

zdj. HBO Max / Hulu