Premiera filmu „Spider-Man 3” opóźniona. „Uncharted” znowu z nową datą

Sony Pictures dokonało kolejnych zmian w swoim filmowym kalendarzu. Studio zdecydowało w końcu o opóźnieniu trzeciego filmu o Spider-Manie oraz kolejny raz przesunęło premierę filmowej wersji „Uncharted”.

Przez długi czas wydawało się, że pierwotna data premiery filmu „Spider-Man 3” zostanie utrzymana, ale po tym jak Sony przesunęło na czerwiec premierę drugiego filmu o Venomie, było jasne, że zapowiedziany na lipiec film o Spider-Manie, zostanie opóźniony. Wiemy już, że produkcja zawita do kin 5 listopada 2021 roku, a nie jak pierwotnie zakładano 16 lipca.

Sony ogłosiło także kolejną zmianę premiery filmu „Uncharted”. Drugie widowisko, którego gwiazdą będzie Tom Holland, zostało z kolei przesunięte z 8 października 2021 roku na 16 lipca, czyli pierwotną datę premiery trzeciego filmu o Spider-Manie. Ruch ten potwierdza, nasze wcześniejsze spekulacje, że Sony w pierwszej kolejności postawi na filmową adaptację popularnej gry wideo, a dopiero później wejdzie na plan trzeciego „Spider-Mana”.

Studio przesunęło także premierę kontynuacji animacji Spider-Man Uniwersum, którą mieliśmy zobaczyć na dużym ekranie 8 kwietnia 2022 roku. Nowa data premiery została wyznaczona na 7 października 2022 roku.

zdj. Sony Pictures / Marvel