Premiera, której nie możesz przegapić! Głośny thriller z 2023 roku trafił na SkyShowtime

Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość dla widzów platformy SkyShowtime oraz miłośników trzymających w napięciu thrillerów. Pojawiła się właśnie możliwość obejrzenia w streamingu tegorocznej premiery „Pukając do drzwi”.

Gdzie obejrzeć film „Pukając do drzwi”? Najważniejsze informacje

  • Film „Pukając do drzwi” od 4 września dostępny jest na platformie SkyShowtime.
  • Produkcja dostępna jest w jakości Full HD z polskim lektorem i napisami.
  • Pukając do drzwi” zebrało 67% pozytywnych recenzji od krytyków i 63% pozytywnych ocen od widzów w serwisie Rotten Tomatoes.

Co obejrzeć na SkyShowtime? Thriller „Pukając do drzwi” trafił do streamingu

Film „Pukając do drzwi” to kolejna głośna produkcja, która trafiła ostatnio na platformę SkyShowtime. Ostatnio widzowie serwisu mogli sięgnąć chociażby po takie tytuły jak: „Marcel Muszelka w różowych bucikach”, „M3GAN”, czy „Kot w butach: Ostatnie życzenie”.

Za wyreżyserowanie „Pukając do drzwi” odpowiada M. Night Shyamalan, twórca słynący z polaryzowania widowni ma w swoim dorobku cenione dreszczowce w stylu „Split” czy „Szóstego zmysłu” i kiepsko przyjęte eksperymenty pokroju „Old” i „Zdarzenia”. Choć w ostatnich latach Shyamalan odnosił sukcesy przede wszystkim na małym ekranie, jego najnowsze kinowe przedsięwzięcie zostało ciepło przyjęte przez widzów i krytyków. Chwalony był także Dave Bautista, który dał w filmie popis swoich aktorskich możliwości.

zdj. SkyShowtime