Premiera serialu „The Undoing” z Nicole Kidman opóźniona przez koronawirusa

Stacja HBO zdecydowała o opóźnieniu premiery jednego ze swoich najbliższych serialów oryginalnych. W maju nie zadebiutuje miniserialThe Undoing”, w którym główne role zagrali Nicole Kidman oraz Hugh Grant.

HBO wprowadza zmiany w swojej aktualnej ramówce ze względu na koronawirusa, który wstrzymał prace nad wszystkimi serialami. Produkcja „The Undoing” została już co prawda w pełni ukończona, ale przerwano prace nad serialami, które miały debiutować jesienią, co oznacza, że stacja będzie musiała zapełnić ramówkę na kolejne miesiące produkcjami przygotowywanymi jeszcze na pierwszą połowę roku. Pierwszym z przeniesionych produkcji został właśnie „The Undoing” – nowa data premiery nie została jeszcze ustalona, ale serial zadebiutuje jesienią.

Serial „The Undoing” ma składać się z sześciu odcinków, a jego fabuła powstała na podstawie powieści „You Should Have Known” autorstwa Davida E. Kelleya.

Serial opowie historię Grace Sachs (Kidman), która jest odnoszącą sukcesy terapeutką mającą kochającego męża i syna. Jej poukładane życie zamienia się jednak z dnia na dzień w koszmar, gdy jej mąż znika, a bohaterka odkrywa, że tak naprawdę nigdy go nie znała.

źródło: Tvline.com / zdj. HBO