Premiera serialu „WandaVision” dopiero w grudniu?

Kilka tygodni temu Disney potwierdził, że serial „WandaVision” zadebiutuje w streamingu jeszcze w tym roku, ale cały czas nie ujawnił dokładnej daty premiery. Najnowsza zapowiedź listopadowych nowości od Disney+ sugeruje jednak, że produkcję zobaczymy dopiero w ostatnim miesiącu roku.

Jedna z wcześniejszych zapowiedzi wideo od Disney+ koncentrująca się na tegorocznych nowościach serwisu potwierdziła, że serial „WandaVision” będzie miał swoją premierę w 2020 roku. Późniejsze przecieki sugerowały, że serial zostanie wypuszczony 27 listopada, ale najprawdopodobniej informacja ta okaże się błędna. W nowej zapowiedzi listopadowych nowości od Disney+ nie znalazła się bowiem żadna wzmianka o serialu Marvela. Możemy więc zakładać, że jego premiera została wyznaczona dopiero na grudzień.

W serialu Paul Bettany ponownie wcieli się w Visiona, a Elizabeth Olsen powróci do roli Scarlet Witch. Jeśli natomiast chodzi o pozostałą obsadę serialu, to wiemy, że pojawi się w nim Monica Rambeau, którą poznaliśmy w filmie Kapitan Marvel”. Wówczas była ona młodą córką najlepszej przyjaciółki Carol Danvers, a aktualnie stała się nową superbohaterką znaną w komiksach pod pseudonimami Pulsar, Photon czy Spectrum. W jej dorosłą wersję wcieli się Teyonah Parris, którą w zeszłym roku mogliśmy oglądać w filmie Gdyby ulica Beale umiała mówić.

zdj. Disney