Premiera „Snyder Cut” zostanie zapowiedziana już jutro?

Zaledwie kilka godzin temu pisaliśmy, że Zack Snyder planuje na jutro specjalny pokaz „Człowieka ze stali”, w którym uczestniczyć będzie można za pośrednictwem serwisu Vero. Od tego czasu w sieci pojawiły się doniesienia, że obok komentarza do samego filmu, Snyder może mieć inną niespodziankę dla swoich fanów. Mówi się, że podczas transmisji, reżyser ma ogłosić oficjalną premierę swojej wersji „Ligi Sprawiedliwości”

Dyskusje na temat potencjalnej premiery „Snyder Cut” trwają od miesięcy. W tym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Warner Bros. może rozważać udostępnienie filmu subskrybentom debiutującej za kilka dni platformy HBO Max. O rychłym ogłoszeniu pisał niedawno Peter Scrietta z serwisu Slash Film, zaś Umberto Gonzalez, jeden z redaktorów The Wrap sugestywnie poradził fanom DC uczestniczyć w środowym streamie Snydera: 

Na waszym miejscu oglądałbym to w środę rano [17:00 polskiego czasu]... tak tylko mówię.

Bardziej szczegółowe instrukcje o tym jak dołączyć do jutrzejszego streamu i być może uczestniczyć w oficjalnym ujawnieniu „Snyder Cut” przeczytacie w tym miejscu.

Ostatnio ujawniono, że na początku tego roku miał odbyć się specjalny pokaz niesławnej wersji Snydera, na którym obecni byli dyrektorzy studia Warner Bros. Oficjalnie nie potwierdzono, czy po pokazie przedstawiciele Warnera podjęli jakąkolwiek decyzję dotyczącą przyszłości „Snyder Cut”, ale coraz głośniej mówi się, że produkcja zostanie w końcu udostępniona widzom za pośrednictwem wspomnianej platformy streamingowej. Wygląda na to, że HBO Max chce w ten sposób przyciągnąć uwagę sympatyków komiksowych adaptacji oraz wiernych fanów Snydera, którzy od miesięcy domagali się wypuszczenia reżyserskiej wersji „Ligi Sprawiedliwości”.

HBO Max zadebiutuje 27 maja 2020 roku i w USA będzie kosztowało 14,99 USD miesięcznie. W 2021 roku serwis HBO Max ma zawitać także na rynek międzynarodowy, w tym do Europy i Ameryki Południowej. Jak na razie szczegóły na temat oferty polskiego oddziału HBO Max nie są znane. HBO cały czas nie ujawniło również szczegółów dotyczących jakości materiałów umieszczanych w serwisie Max.

źródło: Comicbookmovie.com / zdj. Warner Bros.