Premiery Disney+ na luty – „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”, „Rozterki Fleishmana” i inne

Znamy listę filmowych i serialowych premier, które w lutym 2023 roku trafią na platformę streamingową Disney+. Wśród nowości znajdziemy między innymi superbohaterskie widowisko „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. Do tego widzowie będą mogli zobaczyć także serial „Rozterki Fleishmana”, w którym zagrali Jesse Eisenberg oraz Claire Danes. Na jakie jeszcze premiery możemy liczyć? Sprawdźcie, co obejrzeć w Disney+ w lutym.

Od 15 lutego na platformie Disney+ będziemy mogli sięgnąć po serial „Morderca na kampusie”, a tydzień później pojawi się produkcja „Zabójczą sieć”, która śledzi pracę nieustępliwych i pomysłowych internetowych detektywów, próbujących rozwiązać niektóre z najbardziej frustrujących spraw morderstw w Ameryce Północnej, wykorzystując cyfrowe ślady, bazy danych DNA i potęgę mediów społecznościowych. W lutym na platformę trafią też nowe sezony seriali „Daleka północ” (2 i 3 sezon) oraz „Wu-Tang: An American” (3 sezon – na start, kolejne co tydzień).

„Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” – 1 lutego

 

W Czarnej Panterze: Wakanda w moim sercu Studia Marvel królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M’Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (m.in. Florence Kasumba) po śmierci króla T’Challi bronią swojej ojczyzny przed atakiem obcych sił. Gdy ludność Wakandy próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, ich bohaterowie muszą zjednoczyć siły z pomocą Psa Wojny Nakii (Lupita Nyong’o) oraz Everetta Rossa (Martin Freeman) i stworzyć nową przyszłość Wakandy. Oprócz Tenocha Huerty w roli Namora, władcy ukrytego podwodnego królestwa, w filmie zobaczymy Dominique Thorne, Michaelę Coel, Mabel Cadenę i Alexa Livanalliego.

 

„Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej” – 1 lutego

RODZINA DUMNYCH. GŁOŚNIEJ I DUMNIEJ.jpg

Serial „Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej” to pełna ciepła i humoru kontynuacja uznanej serii, opowiadająca o perypetiach 14-letniej Penny i jej rodziny we współczesnym świecie. Jej mama, Trudy, ma nową pracę, jej tata, Oscar, jeszcze bardziej szalone plany, a sama Penny staje przed nowymi wyzwaniami, do których zalicza się uświadomiona społecznie i wymądrzająca się koleżanka.

„Mistrzowie kuchni w dziczy” – 1 lutego

MISTRZOWIE KUCHNI W DZICZY.jpg

Wzniesienie się na kulinarne szczyty nigdy nie wymagało tyle wysiłku. W każdym odcinku „Mistrzów kuchni w dziczy” dwóch światowej klasy szefów kuchni znajdzie się w dziczy, gdzie czekać będzie na nich żmudna i bezprecedensowa misja – przetrwać i zebrać wystarczająco dużo dostępnych w naturze produktów, by przygotować z nich posiłek godny pięciogwiazdkowej restauracji. Kulminacją każdego odcinka będzie starcie szefów kuchni jeden na jednego w „kuchni w dziczy”, gdzie – korzystając z zebranych produktów i pomysłowości – będą musieli stworzyć smaczne dania, które zrobią wrażenie na jurorach.

„Randka Carla” 10 lutego

W filmie krótkometrażowym Pixar Animation Studios „Randka Carla” Carl Fredricksen z oporami wybiera się na randkę, ale nie wie, jak ma się na niej zachować. Jego wierny przyjaciel As podsuwa mu wypróbowane sposoby na zawieranie przyjaźni – o ile jest się psem.

„Rozterki Fleishmana” – 22 lutego

ROZTERKI FLEISHMANA.jpg

„Rozterki Fleishmana” to historia 41-letniego Toby'ego Fleishmana, który właśnie się rozwiódł i odważnie zanurkował w nowy świat aplikacji randkowych, osiągając sukcesy, jakich nigdy nie miał w młodości, zanim się nie ożenił pod koniec studiów medycznych. Ale na samym początku jego pierwszego lata wolności seksualnej była żona Rachel znika, zostawiając go z 11-letnią Hannah i 9-letnim Sollym i bez żadnych wieści, gdzie jest i czy planuje powrócić. Starając się pogodzić opiekę nad dziećmi, odnowioną znajomość z przyjaciółmi Libby i Sethem, ewentualny awans w szpitalu, na który długo czekał, a także wszystkie kwalifikujące się kobiety, jakie ma do zaoferowania Manhattan, uświadamia sobie, że nigdy nie odkryje, co stało się z Rachel, dopóki w końcu nie zmierzy się z przyczynami rozpadu ich małżeństwa.

Premiery Disney+ w lutym:

  • „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” – 1 lutego
  • „Mistrzowie kuchni w dziczy” – 1 lutego
  • „Rodzina Dumnych. Głośniej i dumniej” – 1 lutego
  • „Randka Carla” – 10 lutego
  • „Rozterki Fleishmana” – 22 lutego (cały sezon)

zdj. Disney