Lawina hitów na jesień i zimę od SkyShowtime! Te seriale i filmy przyciągną Was do ekranu!

Głośne serialowe premiery i kinowe hity – tak można w skrócie podsumować zapowiedzi platformy SkyShowtime na ostatnie miesiące 2023 roku. Nowy serwis streamingowy chce tej jesieni i zimy powalczyć o uwagę widza i zaprezentował właśnie listę premier, które przygotował na wrzesień, październik, listopad i grudzień.

Trwa promocja na SkyShowtime. Jak skorzystać z rabatu?

Jeśli na prezentowanej poniżej liście znajdziecie serialowe i filmowe premiery, które Was zainteresują, to pamiętajcie, że trwa właśnie promocja na dostęp do platformy SkyShowtime. Dzięki niej możecie zapewnić sobie dostęp do serwisu w promocyjnej cenie nawet na kolejne 12 miesięcy. W ramach akcji za miesięczny dostęp zapłacicie tylko 14,99 zł, a nie 24,99 zł. Możecie też w każdej chwili przerwać sukbrypcję bez konieczności opłacania kolejnych miesięcy i dodatkowych opłat. Informacje o promocji znajdziecie na dedykowanej stronie w serwisie SkyShowtime. Z obniżki możecie skorzystać tylko do 30 września 2023 do godziny 23:59! Serwis umożliwia też skorzystanie  serwisu w ramach darmowego okresu próbnego wynoszącego 7 dni.

imgsst_affiliates_750x200_pl-1692702657328.jpg

Największe serialowe premiery na SkyShowtime do końca roku

Poker Face” od 15 września

Główną gwiazdą serialu jest Natasha Lyonne, znana między innymi z serialu „Orange is the New Black”. Serial utrzymany jest w konwencji mystery-of-the-week i opowiada o losach Charlie, kobiety posiadającej niezwykłą zdolność do rozpoznawania kłamstw. Podróżując po Stanach Zjednoczonych swoim Plymouthem Barracuda, bohaterka spotyka nowych bohaterów i staje w obliczu dziwnych zbrodni, którym musi dokładnie się przyjrzeć. Każdy z 10 odcinków skupia się na innej sprawie. Dodajmy, że już kilka miesięcy temu serial został oficjalnie przedłużony na drugi sezon!

Wśród aktorów i aktorek, którzy pojawili się w pierwszym sezonie znaleźli sie: Ron Perlman („Hellboy”), Joseph Gordon-Levitt („500 dni miłości”), Adrien Brody („Patrz jak kręcą”), Nicholas Cirillo („Outer Banks”), Jameela Jamil („Mecenas She-Hulk”), Nick Nolte („Przylądek strachu”) i Tim Blake Nelson („Watchmen”). 

„Special Ops: Lioness” od 30 października

Serial oparty jest na prawdziwym programie CIA, w ramach którego amerykańskie służby szkolą kobiety do eliminacji najbardziej niebezpiecznych terrorystów na świecie. Produkcja śledzi historię Cruz Manuelos (Laysla De Oliveira), szorstkiej, ale pełnej pasji młodej żołnierki marines, która została zwerbowana do zespołu Lioness Engagement Team, aby pomóc zniszczyć organizację terrorystyczną od wewnątrz. Saldaña wciela się w Joe, szefową stacji programu Lioness, której zadaniem jest szkolenie, zarządzanie i kierowanie tajnymi agentkami.

W obsadzie „Special Ops: Lioness” są także: Dave Annable („Yellowstone”), LaMonica Garrett („1883”) oraz stały współpracownik Sheridana, czyli James Jordan. W nieco mniejszych rolach w serialu występują tacy weterani aktorstwa jak Michael Kelly („House of Cards”) czy Morgan Freeman („Skazani na Shawshank”).

„Lawmen: Bass Reeves” od grudnia

Serial śledzi losy Reevesa (Oyelowo) i jego drogę od bycia niewolnikiem do rozpoczęcia pracy w roli stróża prawa i zostania pierwszym czarnoskórym szeryfem na zachód od Missisipi. Pomimo aresztowania ponad 3 000 przestępców w trakcie swojej kariery, ciężar odznaki był dla Reevesa i jego rodziny ogromny.

W obsadzie serialu znajdują się także Lauren E. Banks, Demi Singleton, Forrest Goodluck, Barry Pepper, Donald Sutherland, Dennis Quaid, Shea Whigham, Garrett Hedlund, Joaquina Kalukango, Lonnie Chavis, Grantham Coleman, Tosin Morohunfola, Dale Dickey, Rob Morgan, Ryan O’Nan, Margot Bingham, Mo Brings Plenty, Justin Hurtt-Dunkley i Bill Dawes.

Największe serialowe premiery na SkyShowtime do końca roku

„Renfield” od listopada

Renfield to nowoczesna odsłona klasycznej historii. Nicholas Hoult wciela się w postać wiernego sługi Drakuli - Renfielda. W roli Drakuli zobaczymy zdobywcę Oscara Nicolasa Cage'a. Renfield musi bezrefleksyjnie robić wszystko co każde zrobić mu jego Pan, bez względu na to, jak bardzo czuje się upokorzony. Jednak teraz, po wielu latach niewoli, Renfield ma wreszcie szansę zacząć nowe życie i sprawdzić czy istnieje inny świat i inne życie, niż te, które poznał będąc sługą Księcia Ciemności. Nie wie tylko jak to zrobić...

„The Super Mario Bros. Film” od 24 grudnia

To nowe, zapierające dech w piersiach widowisko, nakręcone na podstawie gry, która od 35 lat cieszy się uznaniem milionów graczy. Bracia hydraulicy - Mario i Luigi, próbując uratować dzielnicę w której mieszkają, przypadkowo przenoszą się do różnych światów. Mario trafia do tajemniczego Grzybowego Królestwa, w którym poznaje Księżniczkę Peach. Zawiązuje z nią przymierze, by pomóc jej obronić Królestwo przed złowrogim Bowserem oraz odbić swojego brata. Czy Mario i Luigi zdołają pokonać Bowsera i ocalić Grzybowe Królestwo?

Transformers: Przebudzenie bestii” od grudnia

Przebudzenie bestii” reżyserowane przez Stevena Caple’a Jr. („Creed II”) zabiera widzów do roku 1994. Ramos wciela się w byłego wojskowego z Brooklynu, który posiada niezwykłe umiejętności techniczne. Na ekranie partnerować będzie mu Dominique Fishback, pracowniczka muzeum zajmująca się badaniem starożytnych artefaktówJeśli chodzi o autoboty, to główną postacią filmu będzie sam Optimus Prime (w tej roli ponownie Peter Cullen). Film przedstawi jego pierwszą przygodę na Ziemi

Lista filmów i seriali na SkyShowtime do końca 2023 roku:

 • „Poker Face” (15 września)
 • „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” (29 września)
 • „Kryptonim: Annika” (30 września) - oryginalny serial SkyShowtime
 • „The Family Stallone TX Date” (2 października)
 • „Przelotne kłamstwa” (9 października) - hiszpański oryginalny serial SkyShowtime
 • „Special Ops: Lioness” (30 października)
 • „Dreamland” (21 listopada)
 • „Frasier” (w listopadzie)
 • „Renfield” (w listopadzie)
 • „Lawmen: Bass Reeves” (w grudniu)
 • „The Super Mario Bros. Film” (24 grudnia)
 • „Transformer: Przebudzenie bestii” (grudzień)
 • „The Curse” (w 2024 roku)

zdj. SkyShowtime