Premiery Warnera na 2023 i 2024 rok – „Diuna”, „Władca Pierścieni” i „Challengers” z Zendayą

Opóźnienie drugiej części „Diuny” namieszało nieco w kinowym kalendarzu studia Warner Bros. Jak wygląda lista premier na ostatnie miesiące bieżącego roku oraz 2024 rok? Sprawdźcie, jakie filmy zobaczymy w najbliższych miesiącach, a na które będzie trzeba poczekać nieco dłużej.

Opóźnienie „Diuny” wprowadziło chaos w kalendarzu. Te premiery zobaczymy w najbliższych miesiącach

Opóźnienie premiery drugiej części filmu „Diuna” wpłynęło na dotychczasowy harmonogram wytwórni Warner Bros. ale niezmiennie najbliższą premierą pozostaje horror „Zakonnica II”, którego premiera zaplanowana jest na 8 września 2023 roku. Na następną premierę będziemy musieli jednak poczekać aż do 14 grudnia, kiedy to możemy spodziewać się premiery filmu „Wonka”. Tydzień później, 21 grudnia odbędzie się premiera filmu „Aquaman i Zaginione Królestwo”. To kolejna część przygód superbohatera znanego z komiksów DC granego przez Jasona Momoę.

Niestety, na drugą część „Diuny” będziemy musieli poczekać znacznie dłużej. Jej premiera została przesunięta na 15 marca 2024 roku. Cóż, fanom sagi Franka Herberta pozostaje cierpliwie czekać na premierę. Zostało 203 dni, co stanowi 6 miesięcy i 21 dni. Już chwilę później, bo 12 kwietnia 2024 roku na ekrany kin wejdzie film „Godzilla X Kong: The New Empire”. To kolejne starcie dwóch gigantycznych potworów, które zapewne przyciągnie uwagę miłośników widowiskowego kina.

Następny na liście jest film „Challengers” z Zendayą w roli głównej, którego premiera zaplanowana jest na 26 kwietnia 2024 roku. Ostatnią z aktualnie znanych premier przyszłego roku jest film animowany „Lord Of The Rings: The War Of The Rohirrim”. To film osadzony w świecie „Władcy Pierścieni”, którym Warner Bros., przypomni fanom tej epickiej sagi, że prawa do marki wróciły do studia odpowiadającego za kultową trylogię Petera Jacksona i podgrzeje oczekiwania na ogłoszenia związane z kolejnymi aktorskimi projektami. 

Filmy studia Warner Bros. z datą premiery na lata 2023-2024:

zdj. Ingus Kruklitis / depositphotos