Prequel „Outlandera” ma już obsadę! Kim są główni bohaterowie? Będziecie zaskoczeni

Widzowie serialu „Outlander” czekają od sierpnia zeszłego roku na drugą połowę siódmego sezonu, a tymczasem twórcy serii z przygodami Jamiego i Claire zabierają się za pierwszy prequel serialu stacji STARZ. Poznaliśmy główną obsadę oraz informacje dotyczące tego, kim będą bohaterowie serialu „Blood Of My Blood. Będziecie zaskoczeni.

Outlander” dostanie prequel. Rodzice Claire i Jamiego obsadzeni!

Rok temu ogłoszono, że trwający od 2014 roku serial „Outlander” zakończy się wraz z ósmym sezonem. Aby jednak osłodzić nieco widzom przyszłe rozstanie z Claire (Caitríona Balfe) i Jamiem (Sam Heughan) twórcy zapowiedzieli jednocześnie, że zlecono realizację prequela serialu. Pierwszy sezon „Blood Of My Blood” ma składać się z 10 odcinków i być początkiem nowej, długiej serii. Po dwunasty miesiącach od tego ogłoszenia wracamy do tematu prequela za sprawą ogłoszenia dotyczące go obsady.

Serial ma już główne gwiazdy, a opisy postaci ujawniają, kim będą bohaterowie „Blood Of My Blood” i są to nieco zaskakujące wieści. Okazuje się, że serial opowie o losach rodziców Jamiego Frasera i Claire Beauchamp. Nowy serial będzie przyglądał się losom i relacji rodziców Jamiego, a także historii pochodzenia rodziców jego żony Claire. Produkcja skupi na dwóch równoległych historiach miłosnych osadzonych w dwóch różnych okresach: rodzice Jamiego żyli w szkockich górach na początku XVIII wieku, a rodzice Claire w Anglii podczas I wojny światowej.

Sprawdź też: „Avatar 7” też powstanie? James Cameron chce mieć swoje „Gwiezdne wojny”.

Jamie Roy, Harriet Slater, Hermiona Corfield i Jeremy Irvine

W matkę Jamiego, czyli Ellen MacKenzie wcieli się w Harriet Slater („Pennyworth”), a jego ojca Briana Frasera zagra Jamie Roy („Gniazdo Kondora”). W przypadku Claire w role jej rodziców, Julię Moriston i Henry'ego Beauchampa, wcielą się odpowiednio Hermiona Corfield („Gdy byłeś daleko”) i Jeremy Irvine („Mamma Mia! Here We Go Again”).

Podobnie jak oryginalna seria jej prequel będzie kręcony w Szkocji. Za serial jako showrunner i producent wykonawczy odpowiada Matthew B. Roberts. „Jesteśmy podekscytowani możliwością opowiedzenia historii tych dwóch par. Początki ich związków dotyczą uniwersalnych tematów, które wykraczają poza czas. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że fani będą mogli odkryć i pokochać tych bohaterów oraz historię miłości, tak jak stało się to w przypadku Claire i Jamiego” – czytamy w komunikacie Robertsa.

źródło: deadline.com / zdj. STARZ