Prequel serialu „Yellowstone” z widowiskowym zwiastunem. Tak rodziło się imperium Duttonów

Po kilku krótszych zapowiedziach platforma Paramount+ zaprezentowała wreszcie pełny zwiastun serialu „1883” będącego prequelem niezwykle popularnej produkcji „Yellowstone”. Zobaczcie, jak zapowiada się nowy projekt Taylora Sheridana opowiadający o początkach rodu Duttonów.

Podczas gdy czwarty sezon serialu „Yellowstone” zaczyna powoli wkraczać w decydującą fazę fani produkcji mogą liczyć na kontynuowanie przygody z rodziną Duttonów wraz z serialowym prequelem, który opowie o tym, jak przodkowie Johna Duttona wyruszają na zachód przez Wielkie Równiny w kierunku Montany, ostatniego bastionu nieokiełznanej Ameryki, gdzie chcą swoje miejsce na świecie.

Pierwszy odcinek serialu „1883” zostanie wyemitowany już 19 grudnia tego roku, czyli tego samego dnia, którego swoją premierę będzie miała finałowa odsłona czwartej serii  „Yellowstone”. Początkowo prequel będzie emitowany na antenie Paramount Network, ale od drugiego odcinka przeniesie się na platformę Paramount+. Pierwszy sezon złoży się z 10 odcinków.

W serialu „1883” zagrali: Tim McGraw jako James Dutton, Faith Hill jako Margaret Dutoon, Sam Elliott jako Shea Brennan, doświadczony życiem kowboj przewodzący grupie migrantów zmierzających z Teksasu do MontanyIsabel May wcielająca się w najstarszą córkę Jamesa i Faith Duttonów oraz LaMonica Garrett grający pomocnika bohatera granego przez Elliott. W produkcji pojawi się także  Billy Bob Thornton wcielający się w szeryfa Jima Courtrighta.

zdj. Paramount Pictures