Prime Video chce być jak Netflix i też stawia na polskie produkcje! Platforma pokaże komedię „Cały ten seks”

Platformy streamingowe coraz mocniej stawiają na polski rynek. W ostatnich miesiącach Netflix sukcesywnie zalewa nas polskimi filmami i serialami, a coraz śmielej na naszym podwórku poczyna sobie też Prime Video. Serwis Amazona pokaże niedługo nową polską komedię „Cały ten seks”.

Amazon z pierwszym polskim filmem! To komedia od twórcy „365 dni”

Amazon oficjalnie ogłosił dzisiaj datę premiery filmu „Cały ten seks” będącego pierwszą polską komedią oryginalną serwisu Prime Video. Produkcja trafi do widzów platformy już 10 listopada. Twórcy zapowiadają, że „Cały ten seks” będzie filmem o tym, co nas kręci i o czym z pewnością powinniśmy rozmawiać! Każdy z nas ma jakieś fantazje seksualne. Niektóre zupełnie pospolite, inne całkiem szalone, jeszcze inne totalnie odjechane. Tylko kiedy powiedzieć o nich drugiej osobie? Nie można tego zrobić na pierwszej randce, weźmie cię za zboczeńca! Na trzeciej? Na piątej? Po pół roku? Po ślubie? Po czterdziestce? Stawka idzie tylko w górę! Ale kiedyś… kiedyś trzeba to zrobić.

Film opowiada historię sześciu par zmagających się z szeregiem wyzwań na różnych etapach związku. Wśród nich są Tomek i Iza (Nicolas Przygoda i Natalia Sierzputowska), para nastolatków, którzy dopiero zaczynają swoją podróż seksualną, balansując pomiędzy ekscytacją a niepewnością; Artur i Zofia (Michał Czernecki i Katarzyna Warnke) – dojrzała para na krawędzi rozwodu, gdzie iskra, uczucie miłości i pożądanie dawno już zgasły, a także Alicja i Robert (Magdalena Lamparska i Piotr Witkowski) desperacko próbujący począć dziecko, tylko po to, by odkryć, że brak spełnienia seksualnego przyczynił się do ich nieudanych prób.

Główne role w produkcji zagrali popularni polscy aktorzy: Katarzyna Warnke („Kobiety mafii”), Michał Czernecki („Każdy wie lepiej”), Magdalena Lamparska („365 dni”), Piotr Witkowski („Proceder”), Anna Karczmarczyk („Dziewczyny z Dubaju”), Piotr Stramowski („Pitbull”), Wiktoria Filus („W głębi lasu”), Mateusz Więcławek („W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”), Laura Breszka („Tajemnica zawodowa”), Otar Saralidze („365 dni”), Nicolas Przygoda („Plan lekcji”) oraz Natalia Sierzputowska („Czarna owca”).

Reżyserią zajął się Tomasz Mandes – pracujący przy serii „365 dni”. Autorami scenariusza są natomiast Łukasz Światowiec – autor scenariuszy do komedii romantycznych z cyklu „Planeta Singli” oraz Maciej Kawalski („Niebezpieczni dżentelmeni”). 

1-min(1).jpg

2-min.jpg

3-min.jpg 

zdj. Prime Video