Prime Video ciągle nas rozpieszcza. Oscarowy film niedługo trafi na platformę!

Platforma Prime Video nie zwalnia tempa. Serwis należący do Amazona zasypuje nas w ostatnich tygodniach filmowymi premierami, a w październiku skupia się przede wszystkim na horrorowych tytułach, ale jak się okazuje nie tylko! W tym miesiącu do oferty platformy trafi też oscarowy film „Belfast” wyreżyserowany do własnego scenariusza przez Kennetha Branagha, w którym zagrali Caitriona Balfe oraz Jamie Dornan.

Kolejna filmowa premiera zmierza do Prime Video

Belfast” był jednym z najbardziej oczekiwanych filmów 2021 roku. Produkcja stworzona przez Kennetha Branagha spełniła pokładane w niej oczekiwania i została dobrze przyjęta przez widzów oraz krytyków. Ostatecznie przyniosła też swojemu twórcy Oscara za scenariusz. Film jest osobistym wspomnieniem Branagha z jego dzieciństwa w burzliwych latach sześćdziesiątych XX wieku, kiedy to Irlandia Północna była rozdarta konfliktem między katolikami a protestantami. Film opowiada o życiu młodego Buddy’ego (Jude Hill) i jego rodziny, która musi zmierzyć się z przemocą, ubóstwem i wyborem między pozostaniem a wyjazdem z Belfastu.

Film „Belfast” będzie miał swoją premierę na platformie Prime Video już 25 października. Jest to kolejna ciekawa propozycja przygotowana przez serwis Amazona dla widzów. W obsadzie produkcji znaleźli się: Caitriona Balfe (Mama), Jamie Dornan (Tata), Judi Dench (Babcia) i Ciaran Hinds (Dziadek), a za muzykę odpowiada Van Morrison, który otrzymał nominację do Oscara za piosenkę skomponowaną na rzecz „Belfastu”.

Uwaga! Pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie korzystaliście z serwisu Prime Video, to otrzymacie 30 dni darmowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu możecie skorzystać z rocznej subskrypcji, która wynosi tylko 49 zł.

zdj. PAVEL MURAVEV / Depositphotos