Prime Video dodało IDEALNY film na wieczorny seans! Fani „Barbie” będą zachwyceni

Prime Video przygotowało na dzisiaj filmową nowość, która ponownie zainteresować całkiem szerokie grono widzów – zwłaszcza jeśli po kinowym seansie „Barbie” cały czas odczuwacie niedobór Ryana Goslinga! Na streamingowy serwis Amazona trafił właśnie „La La Land”.

La La Land” od dzisiaj do obejrzenia na Prime Video

Na platformę Prime Video w ramach podstawowego abonamentu zawitała dzisiaj kolejna głośna premiera ostatnich lat. W serwisie możecie już bez żadnych dodatkowych opłat oglądać film „La La Land” z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone w rolach głównych. Produkcja wyreżyserowana przez Damiena Chazelle'a, późniejszego twórcę „Babilonu” z Margot Robbie debiutowała w kinach w 2016 roku i zgarnęła aż sześć Oscarów. Samemu Goslingowi przyniosła nominację do nagrody, a Stone otrzymała ostatecznie statuetkę za swoją rolę w tej produkcji.

Uwaga! Pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie korzystaliście z serwisu Prime Video, to otrzymacie 30 dni darmowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu możecie skorzystać z rocznej subskrypcji, która wynosi tylko 49 zł.

Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

 

zdj. PAVEL MURAVEV / Depositphotos