Prime Video nie zwalnia tempa! Kolejna popularna seria filmów akcji trafiła na platformę!

W ofercie Prime Video pojawiła się właśnie kolejna popularna trylogia kina akcji. Na chwilę przed kinową premierą filmu „Niezniszczalni 4” do serwisu streamingowego Amazona zawitały trzy pierwsze części franczyzy prowadzonej przez Sylvestra Stallone'a i Jasona Stathama.

Gdzie obejrzeć filmy z serii „Niezniszczalni”? Najważniejsze informacje

  • Trylogia „Niezniszczalnych” dostępna jest od 21 września w ofercie serwisu Prime Video.
  • Filmy dostępne są w ofercie serwisu bez dodatkowych opłat w ramach podstawowego abonamentu.
  • Filmy trafią do streamingu na dzień przed kinową premierą filmu „Niezniszczalni 4” zaplanowaną na 22 września.

Uwaga! Pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie korzystaliście z serwisu Prime Video, to otrzymacie 30 dni darmowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu możecie skorzystać z rocznej subskrypcji, która wynosi tylko 49 zł.

Trylogia Niezniszczalnych” trafiła już na Prime Video!

Amazon nie zwalnia tempa i proponuje swoim widzom kolejne filmowe nowości w swojej ofercie. Od dzisiaj na platformie Prime Video można obejrzeć całą trylogię „Niezniszczalnych”. Wszystkie trzy części zawitały właśnie do głównej oferty serwisu, a to oznacza, że można po nie sięgnąć bez żadnych dodatkowych opłat. To dobry moment na to, aby powtórzyć sobie trylogię lub przynajmniej jej ostatnią odsłonę przed wizytą w kinie na czwartym rozdziale, który zawita na duży ekran już 22 września.

„Niezniszczalni 4” wkraczają do kin. Premiera już w piątek

Lee Christmas i Barney Ross po raz kolejny zwołują ekipę topowych najemników, by stanąć do walki z wyjątkowo bezwzględnym wrogiem. Niezniszczalni wkraczają do akcji zawsze, gdy wszystkie inne środki zawodzą. Tym razem jednak stara gwardia nie wystarczy. Do zespołu twardzieli dołącza młode pokolenie reprezentujące nowe style walki, inną taktykę i metody działania. Muszą odbić z rąk terrorystów broń masowej zagłady o niewyobrażalnej sile, zanim trafi ona w ręce dyktatora, który nie cofnie się przed niczym, by ocalić swoją potęgę. Dodatkową komplikacją będzie wybuchowa relacja, która połączy Lee Christmasa (Jason Statham) ze zmysłową femme fatale Giną (Megan Fox).

Premiery w ofercie Prime Video 21 września:

  • „Niezniszczalni” 1-3
  • „Różyczka”
  • „Sing 2”

 

zdj. Prime Video