Prime Video szykuje mocną premierę. Nowy film akcji z Liamem Neesonem za chwilę trafi na platformę

Platforma Prime Video przyzwyczaiła nas do tego, że w jej ofercie często pojawiają się filmowe nowości dedykowane miłośnikom kina akcji. W czerwcu nie zabraknie tego typu nowości i możemy już potwierdzić, że niedługo w serwisie będzie można oglądać nowy film akcji z udziałem Liama Neesona

Nowy akcyjniak z Liamem Neesonem za chwilę trafi na Prime Video

Na platformie Prime Video jeszcze w czerwcu zadebiutuje najnowszy film akcji z udziałem Liama Neesona. Popularny aktor wystąpił niedawno w irlandzkiej produkcji kryminalnej „Kraj świętych i grzeszników”. W obsadzie widowiska znalazł się też Jack Gleeson, którego możecie znać między innymi z serialu „Gra o tron”.

Bohaterem filmu jest były zabójca Finbar Murphy wiodący teraz spokojne życie w nadmorskim miasteczku. Mężczyzna ma nadzieję, że wszystko, co mroczne już za nim. Okazuje się jednak, że są grzechy, których się nie da pogrzebać. Gdy przeszłość upomina się o niego, Murphy zmuszony jest wybrać między tym co bezpieczne a tym co słuszne. Ryzykując, że zostanie zdemaskowany, staje w obronie młodej dziewczyny i wypowiada wojnę lokalnym gangom.

Sprawdź też: Czas na nową platformę Max. Cena, lista filmów i seriali, treści 4K – jak wypada następca HBO Max?

Film „Kraj świętych i grzeszników” zadebiutuje w katalogu serwisu Prime Video już 21 czerwca i dostępny będzie dla widzów w ramach podstawowego abonamentu bez dodatkowych opłat.

W filmie zagrali również: Ciarán Hinds („Belfast”), Kerry Condon („Rzym”), Colm Meaney („Prawo zemsty”), Desmond Eastwood („Normalni ludzie”), Sarah Greene („Dom grozy”), Conor MacNeill („Oblężenie Jadotville”), Seamus O’Hara („Gra o tron”) oraz Valentine Olukoga („Niezapomniane”).

 

zdj. Amazon Prime Video