Prime Video z MOCNĄ ofertą na lipiec! Na TE DWA filmy akcji czekaliśmy

Mamy dla Was rozpiskę serialowych i filmowych premier lipca od platformy Prime Video. Wśród nich znajdziecie między innymi długo wyczekiwaną premierę w streamingu, czyli film „Operation Fortune”, w którym zagrali Jason Statham, Aubrey Plaza i Josh Hartnett. Pojawi się też inny film w reżyserii Guya Ritchiego, produkcja „The Covenant”, którego gwiazdą jest Jake Gyllenhaal.

Platformę Prime Video możesz wypróbować przez 30 dni za darmo. Serwis dostępny jest w ramach usługi Prime, której członkowie mogą korzystać z nielimitowanych, darmowych dostaw produktów oznaczonych logo Prime, do domu, Paczkomatów lub punktów odbioru nawet następnego dnia, bez względu na kwotę zamówienia. Zyskują też dostęp do oferty serwisu Prime Video.

„The Horror of Dolores Roach” – od 7 lipca na Prime Video

Dolores Roach (Machado) wychodzi z więzienia po ponad szesnastu latach i powraca do mocno przekształconego Washington Heights, mając przy sobie tylko własne ubranie i dwieście dolarów. Bohaterka dowiaduje się, że jej dawny chłopak zaginął, a rodzina się wyprowadziła – o dawnym życiu przypomina tylko zrujnowana witryna restauracji Empanada Loca. 

Za reżyserię i produkcję wykonawczą odpowie Roxann Dawson („Przypływ wiary”). W realizacji weźmie udział studio Blumhouse Television, które zdobyło prawa adaptacyjne jeszcze w 2019 roku oraz Spotify. Za scenariusz odpowiada twórca oryginalnego podcastu, Aaron Mark

 

„Zadra” – od 7 lipca na Prime Video

Zadra” zapowiadany jest jako pierwszy polski film o raperce. Sandra „Zadra” Kwiecik, to utalentowana dziewczyna z blokowiska, która walczy o uznanie na rapowej scenie. Choć wydaje się zwykłą nastolatką, przed mikrofonem zyskuje niesamowitą energię i charyzmę, dzięki którym może porwać tłumy. Jednak w środowisku hiphopowym, zdominowanym przez facetów, ciężko o miejsce dla takich, jak ona. Czy zdoła przebić się i zdobyć „szacunek ulicy”? Czy w swoim nowym wcieleniu znajdzie miejsce na przyjaźń, miłość i akceptację?

W tytułową bohaterkę wcieliła się Magdalena Wieczorek nominowana za tę rolę do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego. Gwiazdę rapu, Motyla, zagrał Jakub Gierszał, dla którego to pierwsza rola w filmie muzycznym. Oboje na potrzeby produkcji przeszli niezwykłe metamorfozy i na ekranie momentami są nie do rozpoznania. Hipnotyzują nie tylko swoim wizerunkiem, grą, ale także głosem. W „Zadrze” usłyszymy ich autentyczne wykonania rapowych numerów.

„Operation Fortune” – od 15 lipca na Prime Video

Bohaterem produkcji jest superszpieg Orson Fortune, który musi zebrać zespół do przeprowadzenia sekretnej misji. Ich zadaniem będzie powstrzymać handlarza bronią Grega Simmondsa przed sprzedaniem śmiercionośnej technologii, która może zagrozić bezpieczeństwu całego świata. Aby akcja się udała, w jej przeprowadzenie musi jednak zaangażować się największy gwiazdor Hollywoodu, Danny Francesco.

Za scenariusz do filmu odpowiadają  Ivan Atkinson, Marn Davies oraz Guy Ritchie, który stanął także za kamerą. W obsadzie pojawią się jeszcze raper Bugzy Malone i Cary Elwes. Premiera filmu „Operation Fortune” zaplanowana została na 2022 rok.

 

„The Convenant” – od 21 lipca na Prime Video

Film opowiada historię Johna Kinleya, żołnierza stacjonującego w Afganistanie, którego oddział podczas ostatniej misji wpada w zasadzkę. Z życiem uchodzą tylko John i Ahmed, lokalny przewodnik i tłumacz. Ich tropem rusza grupa bojowników, ale Ahmedowi ostatecznie udaje się dostarczyć ciężko rannego Johna w bezpieczne miejsce.

Po powrocie do ojczyzny John dowiaduje się, że Ahmed i jego rodzina nie otrzymali obiecanego azylu w Stanach Zjednoczonych i postanawia wrócić do Afganistanu, aby spłacić swój dług i  ochronić rodzinę przyjaciela przed lokalnymi służbami ścigającymi zdrajców. Ritchiego do opowiedzenia historii zainspirowały rozmowy z żołnierzami i tłumaczami

Prime Video – premiery lipca:

  • „The Horror of Dolores Roach” – od 7 lipca
  • „Zadra” – od 7 lipca
  • „Operation Fortune” – od 15 lipca
  • „The Convenant” – od 21 lipca
  • „Rolling to You” – od 28 lipca

Premiery w ramach VOD do wypożyczenia lub wykupienia:

  • „Strażnicy Galaktyki: Vol. 3” – od 7 lipca
  • „65” – od 17 lipca

zdj. Prime Video