Prime Video znowu zaskakuje! Film akcji napakowany gwiazdami i inne ciekawe premiery!

Mamy dobre wieści dla fanów filmowych komedii akcji i widzów szukających także innych propozycji ze świata kina. Na platformę Prime Video trafił właśnie zeszłoroczny film „Bullet Train” oraz kilka innych tytułów, które również przykują waszą uwagę. Sprawdźcie listę nowości od serwisu Amazona.

Bullet Train” trafiło na Prime Video. Co jeszcze zobaczymy w serwisie?

Dzisiejszą premierą na platformie Prime Video jest widowisko akcji „Bullet Train” w reżyserii Davida Leitcha, twórcy „Johna Wicka” i „Deadpoola 2”. Produkcja z gwiazdorską obsadą, której przewodzi Brad Pitt, opowiada historię o grupie zabójców wynajętych do tego samego zadania – przejęcia tajemniczej paczki znajdującej się w pociągu. W produkcji wystąpili Brad Pitt, Sandra Bullock, Aaron Taylor-Johnson, Zazie Beetz, Michael Shannon, Andrew Koji oraz Logan Lerman.

Fani horrorów będą natomiast zadowoleni z tego, że na platformę wpadła produkcja „Spirala: Nowy rozdział serii Piła”. To spin-off głównej serii opowiadający o pracującym w cieniu swojego ojca, weterana policji (Jackson) detektywie Ezekielu Banksie (Rock) i jego partnerze (Max Minghella), którzy prowadzą dochodzenie w sprawie zabójstw, których okrucieństwo przypomina im o nierozwiązanej sprawie z przeszłości. Wkrótce Zeke i jego partner zostają wplątani w tajemniczy świat seryjnego mordercy.

Filmowe premiery w streamingu. Prime Video proponuje horrory i dramaty

Warto jednak też zwrócić uwagę na inne tytuły, które pojawiły się ostatnio w ofercie serwisu. Jest wśród nich między innymi „Do ostatniej kości”, czyli nowy film w reżyserii Luki Guadagnino („Tamte dni, tamte noce”, „Suspiria”), w którym zagrali Timothée Chalamet Taylor Russell. Produkcja została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków i opowiada o pierwszej miłości między Maren (Taylor Russell), młodą kobietą, uczącą się, jak przetrwać na marginesie społeczeństwa, a Lee (Timothée Chalamet), porywczym wyrzutkiem i włóczęgą.

Premierowo w streamingu na platformie Prime Video pokazano też film „Głosy kobiet” w reżyserii Sarah Polley, twórczyni, która ma na swoim koncie takie tytuły jak „Take This Waltz” czy „Historie rodzinne”. W ekranizacji głośnej powieści autorstwa Miriam Toews zagrały Frances McDormand, Claire Foy czy Jessie Buckley.

Pewnego wieczoru osiem mennonickich kobiet zamyka się na strychu, żeby wziąć udział w tajnym spotkaniu i podjąć najbardziej dramatyczną decyzję w swoim życiu. Przez ostatnie dwa lata kobiety i dziewczynki z ich wspólnoty były w nocy nawiedzane przez demony i gwałcone. Powiedziano im, że to kara za grzechy. Teraz jednak okazało się, że nocnymi gośćmi tak naprawdę było kilku mężczyzn z ich własnej społeczności, którzy odurzali je i wykorzystywali. Kobiety, lękając się o los swój i swoich córek, muszą dokonać wyboru: 1. Nie robić nic. 2. Zostać i walczyć. 3. Odejść.

Uwaga! Pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie korzystaliście z serwisu Prime Video, to otrzymacie 30 dni darmowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu możecie skorzystać z rocznej subskrypcji, która wynosi tylko 49 zł.

Filmowe nowości na Prime Video:

  • „Bullet Train”
  • „Do ostatniej kości”
  • „Spirala: Nowy rozdział serii Piła”
  • „Szalony świat Louisa Waina”
  • „Głosy kobiet”

zdj. Andrea Vumbaca / depositphotos