Psi detektyw powróci! Trwają prace nad filmem „Ace Ventura 3”

Filmowa seria „Ace Ventura” doczeka się kontynuacji. Zrealizowanie trzeciej części zlecił Amazon, który chce, aby produkcja stała się kolejną oryginalną produkcją platformy Prime Video. Co jednak ciekawe, film ma również trafić do kin.

Nową odsłonę wyprodukuje firma Morgan Creek Productions, która odpowiadała za dwie poprzednie części. Scenariuszem zajmują się Pat Casey i Josh Miller, twórcy pracujący niedawno przy produkcji „Sonic. Szybki jak błyskawica”, w której jednego z głównych bohaterów zagrał Jim Carrey.

Jak na razie nie ma co prawda żadnych informacji na temat tego, czy Carrey powróci do roli głównej w filmie „Ace Ventura 3”, ale jego angaż wydaje się dosyć pewny. Trudno bowiem wyobrazić sobie, aby studio wpadło na pomysł zrealizowania produkcji, w której bohatera miałby zagrać inny aktor – mimo wielu rozpoznawalnych kreacji Ace Ventura nadal pozostaje najpopularniejszym bohaterem, z którym większość widzów kojarzy Carreya. Co więcej, kilka lat temu aktor pokazał, że nie ma problemu z powrotem do swoich ról z poprzednich dekad i zagrał w produkcji „Głupi i głupszy bardziej.

Póki co nie wiemy jednak, czy nowy film będzie kontynuacją poprzednich dwóch odsłon, czy restartem serii.

źródło: screenrant.com / zdj. Warner Bros.