Rami Malek zagra złoczyńcę w nowym filmie o Bondzie!

Rami Malek, który niedawno odebrał statuetkę Oscara dla najlepszego aktora, jest już na końcowym etapie negocjacji dotyczących jego angażu do najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Poznajcie szczegóły.

Rami Malek ma wcielić się w głównego złoczyńcę 25. filmu o przygodach Agenta 007, który będzie jednocześnie pożegnalnym filmem Daniela Craiga. Aktualnie producenci filmu starają się dopasować napięty grafik Ramiego Malka, tak aby praca na planie filmu nie kolidowała z jego zdjęciami do finałowego sezonu seriali "Mr Robot". Szczegóły na temat postaci głównego antagonisty filmu nie zostały ujawnione, ale podobno będzie on niewidomy.

Wygląda na to, że studio MGM znalazło również odtwórcę roli agenta CIA, który podczas misji skrzyżuje swoje ścieżki z Bondem. W tej roli najprawdopodobniej pojawi się w filmie Billy Magnussen, który również jest na finalnym etapie swoich negocjacji. Magnussen znany jest fanom serialu "Maniac", a także widzom takich produkcji jak "Tell Me a Story", "Wieczór gier", czy "Dorwać Małego".

Zdjęcia do filmu mają wystartować wiosną, w obsadzie powrócą oczywiście Daniel Craig, Ralph Fiennes, Ben Whishaw i Naomie Harris. Premiera filmu, którą ostatnio zapowiadano na 14 lutego 2020 roku została ostatecznie przesunięta na 8 kwietnia 2020 roku.

źródło: Comingsoon.net / zdj. NBCUniversal Television Distribution