„Reservation Dogs” powracają w pierwszej zapowiedzi 2. sezonu serialu od Taiki Waititiego. Kiedy premiera?

Po tym jak we wrześniu ubiegłego roku platformy FX i Hulu postanowiły przedłużyć serial „Reservation Dogs” o kolejny sezon, dziś wreszcie doczekaliśmy się zapowiedzi kolejnych odcinków produkcji, za którą odpowiada Taika Waititi. Telewizyjny komediodramat nowozelandzkiego filmowca uznany został za jeden z najlepszych obrazów 2021 roku przez wielu krytyków.

Ceniony komediodramat od Taiki Waititiego powraca z 2. sezonem. O czym opowiada serial „Reservation Dogs”?

Reservation Dogs” opowiada o przygodach czterech rdzennych Amerykanów w wieku nastoletnim mieszkających w wiejskiej części Oklahomy. Protagoniści spędzają większość czasu na kradzieżach i popełnianiu przestępstw, aby dostać się do egzotycznej, tajemniczej i dalekiej krainy, jaką jest Kalifornia.

Waititi stworzył serial wraz z Sterlinem Harjo. Wśród producentów „Reservation Dogs” znajduje się także Garrett Basch, z którym dwójka współpracuje też przy serialu „Co robimy w ukryciu. W rolach głównych występują: D'Pharaoh Woon-A-Tai jako Ber, Devery Jacobs jako Elora Danan, Paulina Alexis jako Willie Jack oraz Lane Factor, który wciela się w Cheese'a.

Sprawdź też: Serialowa biografia Sex Pistols od twórcy „Trainspotting” trafi na Disney+ w Polsce

Pierwszy sezon produkcji zadebiutował w serwisie Hulu dokładnie 9 sierpnia 2021 roku. W Polsce serial pojawił się 14 czerwca 2022 roku wraz ze startem serwisu Disney+. W ofercie platformy streamingowej znajdziecie wszystkie dotychczasowe odcinki premierowej serii.

2. sezon serialu „Reservation Dogs” – kiedy premiera? Ile będzie odcinków?

Data premiery 2. sezonu „Reservation Dogs” wyznaczona została na 3 sierpnia. Tym razem widzowie będą mogli obejrzeć o dwa odcinki więcej, niż miało to miejsce w poprzedniej serii, bowiem na całość 2. sezonu złoży się 10 odcinków

 

Źródło i zdj. FX