Reżyser „Ad Astry” opowiada o swoim dzieciństwie. Oto pierwszy zwiastun i data premiery „Armageddon Time”

W internecie zadebiutował oficjalny zwiastun filmu pt. „Armageddon Time”, czyli najnowszej produkcji w reżyserii Jamesa Graya, twórcy takich tytułów jak „Ad Astra” czy „Królowie nocy”. Sprawdźcie, jak zapowiada się obraz będący rozliczeniem z dzieciństwem autora.

Nowy film od reżysera „Ad Astry”. O czym opowie „Armageddon Time”?

Armageddon Time” jawi się jako autobiograficzna historia o dorastaniu w Queens w Nowym Jorku w połowie lat 80. ubiegłego wieku. Film odnosi się do osobistych doświadczeń reżysera, który był uczniem w Kew-Forest w Queens, szkoły, do której uczęszczał między innymi były prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump, a jego ojciec Fred zasiadał w radzie szkoły. 

W rolach głównych filmu występują: Anne Hathaway („Diabeł ubiera się u Prady”), Jeremy Strong („Sukcesja”), Anthony Hopkins („Ojciec”) oraz Michael Banks Repeta („Diabeł wcielony”). Na ekranie zobaczymy też m.in. Jessicę Chastain („Oczy Tammy Faye”), Jaylina Webba („The Wonder Years”) oraz Ryana Sella („House of Cards”). 

Sprawdź też: „Top Gun: Maverick” oficjalnie piątym filmem wszech czasów w USA. „Czarna Pantera” pokonana

„Armageddon Time” – kiedy premiera nowego filmu Jamesa Graya?

Armageddon Time” trafi do amerykańskich kin 28 października. Na ten moment nie posiadamy jeszcze informacji odnośnie polskiej premiery

Zdj. Focus Features