Reżyser przyszłego spin-offu „Cichego miejsca” szykuje kolejny projekt dla Paramountu

Jeff Nichols, który stanie za kamerą zapowiedzianego niedawno spin-offu serii „Ciche miejsce”, zaplanował już kolejny projekt. Reżyser mający zastąpić Johna Krasinskiego za sterami najbliższego rozdziału hitowego cyklu horrorów przygotuje też inne, nieujawnione jeszcze widowisko Paramount Pictures.

Nichols ma zająć się napisaniem scenariusza i wyreżyserowaniem niezatytułowanego widowiska science fiction wytwórni. Na chwilę obecną o kolejnym projekcie nie wiemy jednak nic więcej. Przypomnijmy, że Nichols ma do tej pory w dorobku zarówno tekst, jak i reżyserię filmu „Nocny uciekinier” z 2016 roku, w którym pojawili się między innymi Michael Shannon, Joel Edgerton, Kirsten Dunst i Adam Driver. 

Trzecia część „Cichego miejsca” nie jest określana jako bezpośrednia kontynuacja ostatniego widowiska. Film ma zostać oparty na pomyśle Krasinskiego i poszerzyć postapokaliptyczny świat „Cichego miejsca”. Twórca dwóch pierwszych filmów serii będzie także nadzorował powstawania trzeciej odsłony w ramach swojej umowy, którą niedawno podpisał z wytwórnią Paramount.

Ciche miejsce 3” ma trafić do kin 31 marca 2023 roku.

Źródło: Deadline / zdj. Paramount