Rick i Michonne wracają do świata „The Walking Dead”! Zapowiedź nowego serialu

Do serialowego uniwersum „The Walking Dead” wracają ulubieńcy fanów. Platforma AMC+ pokazała nową zapowiedź spin-offu, który opowie o dalszych losach Ricka Grimesa i Michonne. Serial zatytułowany „The Walking Dead: The Ones Who Live” doczekał się przy okazji dokładnej daty premiery.

Rick i Michonne we własnym serialu w świecie „The Walking Dead

W serialu „The Walking Dead: The Ones Who Live” poznamy dalszą historię Ricka i jego żony Michonne. Akcja rozgrywa się sześć lat po zaginięciu Ricka. Jego premiera odbędzie się 25 lutego 2024 roku na platformie AMC+. Nie jest jasne, kiedy serial trafi do Polski. Do tej pory żaden ze spin-offów nie doczekał się jeszcze premiery w naszym kraju.

Ich losy zmieniły się pod wpływem zmienionego świata. Dzieli ich tysiące kilometrów, niepowstrzymana siła i duchy tego, kim byli. Rick i Michonne zostają rzuceni w inny świat, zbudowany na wojnie przeciwko umarłym… I ostatecznie, wojnie przeciwko żywym. Czy zdołają odnaleźć drogę — do siebie nawzajem i do tego, kim byli wcześniej — znajdując się w zupełnie nowych okolicznościach? Czy będą od tej pory wrogami? Kochankami? Ofiarami? Zwycięzcami? Czy bez siebie, nawet jeśli przeżyją, odkryją, że sami stali się... Żywymi Trupami?.

Twórcą serialu jest Scott M. Gimple czuwający nad nim jako showrunner i producent wykonawczy. W rolach głównych powracają Andrew Lincoln i Danai Gurira. Lincoln wcielający głównego bohatera serialu „The Walking Dead” pożegnał się z serialem w dziewiątym sezonie. Z kolei Gurira dołączyła do stałej obsady w trzeciej serii i przez kolejne siedem serii pozostawała jedną z głównych gwiazd produkcji.

zdj. AMC