Robert De Niro i Anya Taylor-Joy w obsadzie nowego filmu Davida O. Russella

Kolejne gwiazdy dołączyły do imponującej obsady następnego filmu Davida O. Russella („American Hustle”). Z najnowszego raportu castingowego dowiedzieliśmy się, że w filmie pojawią się między innymi Robert De Niro („Irlandczyk”) i Anya Taylor-Joy („Gambit królowej”).

Do tajemniczego projektu dołączyły również takie nazwiska jak Mike Myers („Bohemian Rhapsody”), Timothy Olyphant („The Mandalorian”), Michael Shannon („Na noże”), Chris Rock („Fargo”), czy Andrea Riseborough („Possessor”). Zaledwie parę dni temu o swoim udziale w filmie poinformowali Rami Malek i Zoe Saldana.

Wcześniej kontrakt na wystąpienie w produkcji podpisali John David Washington, Christian Bale, Margot Robbie i Michael B. Jordan. Za kamerą filmu stanie Emmanuel Lubezki, który w latach 2014-2016 został nagrodzony trzema statuetkami Oscara z rzędu, za swoją pracę przy „Grawitacji”, „Birdmanie” i „Zjawie”. Tytuł filmu cały czas pozostaje nieznany.

Obecnie szczegóły na temat fabuły filmu Russella trzymane są w tajemnicy. Wiemy jedynie, że dwójką głównych bohaterów będzie lekarz i prawniczka. Prace na planie wystartują jeszcze w tym miesiącu w Los Angeles.

Produkcją filmu zajmie się firma New Regency należąca do studia 20th Century Fox. Na pokładzie projektu jako producent jest Matthew Budman.

źródło: Comingsoon.com / zdj. Netflix