Robert Pattinson i Tom Holland na nowym plakacie „The Devil All The Time”

Netflix pokazał nowy plakat z filmu „The Devil All the Time”, którego gwiazdami są Robert Pattinson i Tom Holland. Rzućcie okiem poniżej. 

Film, do którego scenariusz napisali Antonio i Paulo Campos opiera się na powieści Donalda Raya Pollocka z 2011 roku i rozgrywa się w zapomnianym miasteczku Knockemstiff w południowym Ohio. Akcja została osadzona pomiędzy końcem II wojny światowej a początkiem zaangażowania Stanów Zjednoczonych w konflikt w Wietnamie. Głównym bohaterem historii jest Willard Russell, który składa w ofierze zwierzęta, by ocalić chorą na raka żonę. Jego syn Arvin (w tej roli Holland), który jest prześladowany w szkole, w końcu postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Wśród pozostałych bohaterów filmu znajdzie się jeszcze para seryjnych morderców, mający problemy z wiarą kaznodzieja oraz skorumpowany szeryf.

Oprócz Hollanda i Pattinsona obsadzie filmu znaleźli się także Sebastian Stan, Mia Wasikowska, Eliza Scanlen, Mia Goth i Tracy Letts. Za reżyserię filmu odpowiada Antonio Campos. Premierę zaplanowano na 16 września 2020 rok. Film dostępny będzie na platformie Netflix.

4EF93F3B-8803-4538-96CF-EB476BA8FBF1.jpeg

Zdj. Netflix