„Rojst” wraca z ostatnim sezonem! Netflix zebrał wielkie gwiazdy polskiego kina [ZWIASTUN]

Czas na finał popularnej serialowej trylogii „Rojst” od Jana Holoubka i Kaspra Bajona. W ostatnim sezonie przekonanym się, że grzechy przeszłości dopadną każdego, a brutalna prawda zawsze wyjdzie na jaw. Na zakończenie serialu Netflix zebrał wyjątkową plejadę polskich gwiazd. W finałowych odcinkach pojawią się zarówno nowe, jak i powracające twarze.

Trzeci sezon serialu „Rojst ze zwiastunem. Premiera już za chwilę na Netflix

W finałowej odsłonie serialu „Rojst” widzowie cofną się w czasie, by dotrzeć do sedna dotychczasowych śledztw i wspomnień. Przewodnikiem po przeszłości będzie młody kierownik hotelu Centrum, stawiający pierwsze kroki w swojej przebojowej karierze. W tej roli na ekranie zobaczymy przebojowego Filipa Pławiaka. U progu millenium stare sprawy zyskają drugie dno, a znani bohaterowie zmierzą się z zupełnie nowymi zbrodniami, kryminalnymi historiami i nieoczywistymi tropami. Odkryją, gdzie zrodził się i dokąd zmierza cały mrok kryjący się w lesie na Grontach, gdzie odkopany został szkielet kobiety z naszyjnikiem, a podczas urodzinowego bankietu, w hotelu Centrum dochodzi do zabójstwa. Co i kto stoi za tymi wszystkimi zdarzeniami? Historia cofa się aż do lat 60., aby odnaleźć klucz do kryminalnej zagadki.

W ostatniej części tej serialowej trylogii uzyskamy odpowiedzi na wiele pytań oraz doczekamy się rozwiązań dotychczasowych tajemnic. Historia pokazana w produkcji „Rojst Millenium” skupi się między innymi na odkrywaniu dalszych losów postaci, które odegrały kluczowe role w poprzednich sezonach takich jak: Anna Jass (Magdalena Różczka), Witold Wanycz (Andrzej Seweryn), Adam Mik (Łukasz Simlat), Piotr Zarzycki (Dawid Ogrodnik) oraz kierownik hotelu (Piotr Fronczewski), a także Nadia (Agnieszka Żulewska), czy Dzidz (Michał Pawlik).

Premiera serialu „Rojst Millenium” przypadnie na 28 lutego 2024 roku na platformie Netflix. Na finałowy sezon złoży się 6 odcinków. W obsadzie pojawią się także: Janusz Gajos, Tomasz Schuchardt, Agnieszka Żulewska, Michał Pawlik oraz inni.

zdj. Netflix