Romantyczny hit Netfliksa powraca! 5. sezon „Virgin River” zobaczymy za miesiąc

Streamingowy gigant wypuścił zapowiedź pierwszej części 5. sezonu serialu romantycznego pt. „Virgin River”. Sprawdźcie, jak zapowiada się kolejny rozdział adaptacji bestsellerowej serii książek autorstwa Robyn Carr, w którym w rolach głównych występują Alexandra Breckenridge Martin Henderson.

Serial skupia się na losach pogrążonej w żałobie pielęgniarki Mel (w tej roli Breckenridge), która, chcąc zacząć wszystko od nowa, przenosi się z Los Angeles do małego miasteczka na północy Kalifornii. W Virgin River kobieta odkrywa, że życie na prowincji wcale nie jest takie proste. W 5. sezonie wychodzące na jaw tajemnice sprawiają, że miasteczko musi zmierzyć się z nowymi zagrożeniami

Sprawdź też: Ten polski film WARTO obejrzeć. Właśnie pojawił się na Netfliksie

Dodajmy, że produkcja stworzona przez Sue Tenney została już przedłużona przez Netfliksa na kolejną, szóstą z kolei serię. Obok Breckenridge i Hendersona obsadę Virgin River” tworzą również m.in. Colin Lawrence, Benjamin Hollingsworth, Lauren Hammersley czy Grayson Gurnsey. Nowe odcinki fani będą mogli zobaczyć już 7 września.

Zdj. Netflix