Ruszają prace nad nowym filmem ze świata „G.I. Joe”

Studio Paramount Pictures oraz firma Hasbro rozpoczęły przygotowania do stworzenia kolejnego wspólnego projektu. Tym razem padło na następny film osadzony w uniwersum „G.I. Joe”.

Studio Paramount zatrudniło już scenarzystów, którzy mają zająć się opracowaniem scenariusza do filmu. Będą nimi Josh Appelbaum i Andre Nemec, którzy wspólnie pracowali już nad historiami do filmu „Mission: Impossible - Ghost Protocol” oraz dwóch nowych części serii „Wojownicze żółwie ninja”.

Projekt nie ma jeszcze oficjalnego tytułu i niewiele wiadomo na temat jego końcowego kształtu, ale mówi się, że będzie to produkcja opowiadająca o zespole bohaterów. Jednym z nich będzie Chuckles, który był jedną z oryginalnych figurek „G.I. Joe” z lat 80. ubiegłego wieku.

Będzie to już drugi projekt z uniwersum „G.I. Joe”, który przygotowują Paramount Pictures i firma Hasbro. Przypomnijmy, że wcześniej ogłoszono rozpoczęcie prac nad produkcją pod tytułem „Snake Eyes”, która ma zadebiutować w kinach 16 października 2020 roku. Jej bohaterem będzie kultowy komandos ninja, tytułowy Snake Eyes.

źródło:  Hollywoodreporter.com / zdj. Hasbro