Ruszają prace nad serialową wersją filmu „Prawdziwe kłamstwa”. James Cameron producentem

Stacja CBS dała zielone światło realizacji pierwszego odcinka serialu opartego na popularnym filmie „Prawdziwe kłamstwa” w reżyserii Jamesa Camerona, w którym głównych bohaterów zagrali Jamie Lee Curtis i Arnold Schwarzenegger.

Pierwsze informacje na temat serialowej wersji „Prawdziwych kłamstw” pojawiły się jeszcze w 2017 roku, kiedy napisaniem scenariusza dla stacji FOX miał zająć się Marc Guggenheim, twórca seriali „Arrow” i „Legends of tomorrow”. Ostatecznie serial nie wkroczył jednak w kolejny etap produkcji, ale po pięciu latach projektem zainteresowała się CBS, która zamówiła stworzenie pilotażowego odcinka. W gronie twórców serialu znajdują się Matt Nix („Tożsamość szpiega”), który napisał scenariusz oraz reżyser McG pracujący między innymi przy serialu „Chuck”. Obydwaj będą także producentami serialu podobnie jak James Cameron, twórca filmowego oryginału.

Przypominamy, że „True Lies” z 1994 roku zarobiły na całym świecie 378 milionów dolarów, przy budżecie 115 milionów. Głównym bohaterem produkcji jest agent specjalny Harry Tasker (Arnold Schwarzenegger), którego żona Helen (Jamie Lee Curtis) jest przekonana, że żyje ze zwyczajnym sprzedawcą komputerów. W obliczu rodzinnych problemów podwójne życie Harry’ego zaczyna przysparzać mu coraz więcej kłopotów i doprowadza do tego, że wraz z żoną staje do walki z grupą terrorystów.

źródło: deadline.com / zdj. 20th Century Studios