Ruszają zdjęcia do 3. sezonu polskiego „The Office” z nowymi nazwiskami w obsadzie. Kiedy premiera?

Poranna kapuczina zrobiona, odpowiedzi na maile z ASAP-em w tytule odpisane, pierwsze calle odbębnione… Ale nie w Kropliczance. W siedleckiej siedzibie wodnego potentata znów wszystko wywraca się do góry nogami. Po sukcesie dwóch pierwszych sezonów twórcy polskiej wersji „The Office” wrócili na plan po raz trzeci. Nowe odcinki zobaczymy już tej jesieni!

Trzeci sezon „The Office PL” obejrzymy tej jesieni! Co nowego czeka nas tym razem?

Pierwszy w historii pomysł Patrycji, który ma sens, walka Michała o przetrwanie na stanowisku prezesa, zdrada dokonana przez najlepszego przyjaciela oraz wojna o serce Asi – pracowników Kropliczanki czekają duże zmiany i wyzwania, na które często jedyną reakcją może być facepalm. Dodatkowo „młody i dynamiczny” zespół powiększy się o dwa nowe etaty – w tych rolach Mateusz Król („Kryptonim Polska”) i Małgorzata Gorol („Śubuk”).

Za kamerę powraca Maciej Bochniak, natomiast za scenariusz odpowiadają niezmiennie Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha. W głównych rolach ponownie zobaczymy Piotra Polaka, Vanessę Aleksander, Adama Woronowicza, Kornelię Strzelecką i Rafała Kowalskiego. Producentami wykonawczymi są Dorota Kośmicka i Jan Kępiński z DGA Jake Vision. Producentkami ze strony CANAL+ Polska – Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman.

Sprawdź też: Tego polskiego filmu Netfliksa nie możecie przegapić! Recenzujemy „Dzień matki” z Agnieszką Grochowską

Źródło i zdj. Canal+Online