Ruszyły prace na planie 2. sezonu serialu „Dobry Omen”

Neil Gaiman potwierdził na swoim Twitterze, że prace zdjęciowe na planie następnego sezonu serialu „Dobry Omen” wystartowały. Nowe odcinki serii Amazon Prime, opartej na kultowej powieści, którą Gaiman napisał wspólnie z Terrym Pratchettem zostaną nakręcone w Szkocji

Autor „Sandmana”, który występuje tym razem w roli zarówno producenta wykonawczego, współscenarzysty, jak i jednego z showrunnerów serii, obok Douglasa Mckinnona, pokazał też pierwsze zdjęcie zza kulis produkcji. Na fotce poniżej zobaczycie wejście do studia, które ozdobiono cytatem z debiutanckiego odcinka serialu. 

Przypomnijmy, że choć „Dobry Omen” zapowiadano początkowo jako serial limitowany, ciepłe przyjęcie ze strony widowni i krytyków zmotywowało wytwórnię, by dopisać do losów demona Crowleya i anioła Azirafaela dodatkowe historie. W kolejnym, sześcioodcinkowym sezonie, dwaj nadprzyrodzeni bohaterowie, udaremniwszy Apokalipsę, spróbują powrócić do życia codziennego pośród śmiertelników w londyńskim Soho. Kolejną przygodę rozpocznie pojawienie się nieoczekiwanego posłańca. 

źródło: Twitter / zdj. Amazon Prime Video