Ruszyły prace na planie filmu „Spider-Man 3”. Pierwsza zapowiedź jeszcze w tym roku

Sony Pictures rozpoczęło prace na planie trzeciego filmu z serii „Spider-Man”. Potwierdzono także, kiedy możemy oczekiwać pierwszych materiałów promocyjnych nowego widowiska Marvela.

Camila Pacheco odpowiadający za marketing w brazylijskim oddziale Sony Pictures poinformowała na zakończonych niedawno targach ExpoCine, że prace nad filmem „Spider-Man 3” już wystartowały, czym potwierdziła ostatnie plotki sugerujące, że ekipa wejdzie na plan w połowie października. Na planie nie zameldował się jeszcze sam Tom Holland kończący obecnie prace nad filmem „Uncharted”. Studio jednak tak rozplanowało harmonogram prac, aby aktor nie musiał uczestniczyć w pierwszych dniach zdjęciowych.

Przedstawicielka studia zdradziła także, że już w grudniu tego roku będziemy mogli zobaczyć pierwsze materiały promujące nowe widowisko ze Spider-Manem.

Pierwotnie film „Spider-Man 3” miał zadebiutować na ekranach 5 listopada 2021 roku, ale został później przesunięty na 17 grudnia. Przy rozpoczęciu zdjęć w styczniu lub lutym możemy obawiać się, że premiera zaliczy kolejne opóźnienie i film zobaczymy dopiero w 2022 roku. W obsadzie filmu są Tom Holland wracający w roli Petera Parkera, Zendaya, którą ponownie zobaczymy w roli MJ, Tony Revolori wcielający się we Flasha Thompsona, a także Benedict Cumberbatch wracający do roli Doktora Strange'a. Najprawdopodobniej do swoich ról powrócą także Marisa Tomei i Jacob Batalon.

źrodło: murphysmultiverse.com / zdj. Sony / Marvel