Ryan Gosling i Emily Blunt w gorącym akcyjniaku! „Kaskader” zostanie wielkim hitem?

Ryan Gosling ma szansę na to, aby drugi rok z rzędu zostać królem kinowego ekranu. Po zeszłorocznym wielkim sukcesie filmu „Barbie” tej wiosny gwiazdor zawita na duży ekran z filmem „Kaskader”, który ma wszystko, aby stać się kasowym hitem. Obok Goslinga w obsadzie zobaczymy Emily Blunt.

Ryan Gosling i Emily Blunt chcą podbić kina. „Kaskader” z nowym zwiastunem

Latem zeszłego roku w kinach obserwowaliśmy wielką bitwę pomiędzy filmami „Barbie” i „Oppenheimer”. W tym roku gwiazdy obydwu produkcji łączą siły w nowym projekcie, który również ma szansę na zdominowanie kinowego krajobrazu. Zobaczcie, jak zapowiada się „Kaskader”, w którym Emily Blunt i Ryan Gosling grają główne role.

Bohaterem filmu jest kaskader, który najlepsze lata kariery ma już za sobą. Dostaje jednak kolejną szansę i zostaje zatrudniony na planie, aby jeszcze raz odegrać rolę dublera popularnego gwiazdora (Aaron Taylor-Johnson). Gdy okazuje się, że reżyserią filmu zajmuje się jego była dziewczyna (Emily Blunt) atmosfera na planie zaczyna robić się napięta, a wszystko komplikuje się jeszcze bardziej, gdy główny gwiazdor filmu znika bez śladu.

Do polskich kin „Kaskader” trafi już 3 maja. Produkcja doczekała się już pokazów prasowych i przy 34 recenzjach film negatywnie na ten moment ocenia tylko czterech krytyków, co daje wynik na poziomie 88% pozytywnych opinii. Dobrze wygląda też średnia ocena wynosząca 7,90 w dziesięciostopniowej skali. Film wyreżyserował David Leitch, twórca „Bullet Train” i „Deadpoola 2”.

zdj. Universal Pictures