Ryan Gosling znowu zagrał kaskadera. Tym razem towarzyszyła mu Emily Blunt

Ryan Gosling ponownie pojawi się na dużym ekranie w roli kaskadera. Dwanaście lat po premierze filmu „Drive” aktor pojawi się w komedii akcji „The Fall Guy” w reżyserii Davida Leitcha („Bullet Train”, „Deadpool 2”) mającej być hołdem dla całej branży filmowych kaskaderów. W głównej obsadzie Goslingowi towarzyszy Emily Blunt. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z filmu.

Ryan Gosling i Emily Blunt na pierwszych zdjęciach z filmu „The Fall Guy

Film „The Fall Guy” luźno bazuje na popularnym serialu z lat 80. opowiadającym historię hollywoodzkiego kaskadera, który, aby związać koniec z końcem, dorabiał sobie jako łowca nagród. Gwiazdą produkcji sprzed 40. lat był Lee Majors. Swoim nowym filmem Leitch chce złożyć hołd nie tylko popularnemu aktorowi, ale także wszystkim kaskaderom, którzy jako jedyni na planie nie udają i ryzykują swoje zdrowie, a niekiedy nawet życie w imię rozrywki.

Ryan Gosling zagrał kaskadera, który najlepsze lata kariery ma już za sobą, ale ponownie zostaje wciągnięty na plan, aby jeszcze raz odegrać rolę dublera popularnego gwiazdora (Aaron Taylor-Johnson). Wszystko komplikuje się, gdy okazuje się, że reżyserią filmu zajmuje się eks dziewczyna głównego bohatera (Emily Blunt), która nie specjalnie cieszy się z jego obecności na planie. Wszystko wywraca się całkowicie do góry nogami, gdy główny gwiazdor filmu nagle znika, a jego dubler musi zająć się jego odszukaniem. 

W obsadzie „The Fall Guy” znaleźli się także: Winston Duke, Stephanie Hsu oraz Hannah Waddingham znana z serialu „Ted Lasso”. Scenariusz napisał Drew Pearce, autor historii do takich filmów jak „Iron Man 3” czy „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”. Filmowy debiut „The Fall Guy” wyznaczono na 1 marca 2024 roku. Film do kin wprowadzi studio Universal Pictures.

The Fall Guy zdjecia z filmu Ryan Gosling (3).jpg

The Fall Guy zdjecia z filmu Ryan Gosling (4).jpg

The Fall Guy zdjecia z filmu Ryan Gosling (1).jpg

The Fall Guy zdjecia z filmu Ryan Gosling (2).jpg

źródło: vanityfair.com / zdj. Xavier Collin / depositphotos / Universal Pictures