Ryan Reynolds gwiazdą potwornej komedii od Universala

Wszystko wskazuje na to, że Ryan Reynolds nie powróci w najbliższych latach do roli Deadpoola, ale mimo tego aktor nie może wcale narzekać na brak aktorskich wyzwań. Amerykański gwiazdor znalazł właśnie swój kolejny filmowy projekt. Będzie nim potworna komedia od studia Universal Pictures.

Nowa produkcja Universal oparta będzie na satyrycznym opowiadaniu Everyday Parenting Tips” autorstwa Simona Richa. Bohaterami historii są ojciec oraz jego syna, który przekonuje rodziców, że pod jego łóżkiem ukrywa się armia potworów. Grający ojca Reynolds będzie próbował poradzić sobie z codziennymi wyzwaniami i wychowywaniem syna, który jest pewien, że dojdzie do powstania przerażających stworów, takich jak gigantyczny, wirujący na niebie portal nazywany Wsysaczem Ga, Gorgog Niszczyciel i Ctharga Pożeracz Dusz.

Scenariusz do filmu napisze autor literackiego pierwowzoru Simon Rich, który stworzył ostatnio scenariusz do filmu „An American Pickle” będącego adaptacją jego czteroczęściowej noweli. Za kamerą stanie Paul King, twórca Paddingtona”. W roli producentów filmem zajmą się zarówno Ryan Reynolds, jak i Simon Rich, a także Phill Lord i Christopher Miller pracujący wcześniej przy serii „LEGO” oraz „Jump Street”.

źródło: deadline.com / zdj. 20th Century Studios