Ryan Reynolds w filmie Johna Krasinksiego. Zwiastun „IF”!

W przyszłym roku do kin zawita nowy film w reżyserii Johna Krasińskiego, aktora z „The Office” i twórcy obu części znakomitego „Cichego miejsca”. Tym razem niegdysiejszy Jim Halpert – wraz z gwiazdorską obsadą – opowie widowni o zmyślonych towarzyszach z dzieciństwa. Pokazano właśnie pierwszy zwiastun.

Ryan Reynolds w filmie Johna Krasinskiego. To ma być hit letniego sezonu

„IF film” będzie komedią fantasy opowiadającą historię mężczyzny, który widzi i rozmawia z wyobrażonymi przyjaciółmi. Niektórzy z nich, gdy zostają zapomniani i pozbawieni miłości oraz przyjaźni, przechodzą na „mroczną stronę”. Bohater będzie musiał zrobić wszystko by ich ocalić. Tytuł filmu jest akronimem wcześniejszego tytułu roboczego: „Imaginary Friends”.

W obsadzie widowiska są – obok samego Krasinskiego („Ciche miejsce 2”) – również Ryan Reynolds („Projekt Adam”), Phoebe Waller-Bridge („Fleabag”), Fiona Shaw („Obsesja Eve”), Cailey Fleming („The Walking Dead”), Louis Gossett Jr. („Watchmen”), Alan S. Kim („Minari”) oraz Steve Carell („The Office”).

IF” przyszłorocznym hitem Paramountu? Oto dokładna data premiery

IF John Krasinski

Za realizacją stoi Paramount Pictures. Kraiński i Reynolds są też producentami filmu. „IF” miało trafić na ekrany jeszcze w listopadzie tego roku, ale decydenci wytwórni postanowili przesunąć premierę o ponad sześć miesięcy. W konsekwencji produkcję będzie można zobaczyć dopiero od 24 maja 2024 roku

zdj. Paramount Pictures